لکسس LC با تغییراتی عظیم در راه است

لکسوس LC
ب

تصاویر جاسوسی منتشر شده از لکسس LC در حین آزمایش از تغییراتی عظیم در این خودرو خبر می‌دهد.

به گزارش کارتور، لکسس LC یک کوپه لوکس از این شرکت ژاپنی است که به نوعی جایگزین ارزان‌تر و کوچک‌تر از مدل LFA به شمار می‌رود. این خودرو که بیش از یک سال است به بازار معرفی شده، حال نمونه‌های آزمایشی آن با پوشش استتاری تحت تدابیر شدید امنیتی در حال تردد هستند. این موضوع از تغییری عظیم در لکسس LC خبر می‌دهد. کارشناسان بر این باورند که نسخه F اسپرت یا تیونینگ شده از این خودرو توسط لکسس در راه بازار است. از سوی دیگر با توجه به این‌که به تازگی نسخه کانسپت سقف باز شو از لکسس LC معرفی شده احتمال اینکه نمونه مورد آزمایش همان نسخه سقف باز شو باشد نیز وجود دارد.

لکسوس LC

در این باره یکی از مدیران لکسوس با محافظه‌کاری تمام اشاره کرده که “تا پایان امسال اتفاقی عظیم درباره لکسس LC را شاهد خواهیم بود. ” در صورت ارائه نسخه اسپرت این خودرو با نام LC F احتمالا این مدل قوی‌ترین و سریع‌ترین محصول در حال تولید شرکت لکسس باشد. این احتمال زمانی قوت می‌گیرد که شنیده‌ شده لکسس در یک برنامه خصوصی، تصاویر اولیه نسخه مسابقه LC F را رونمایی کرده، اما این تصاویر تا کنون به رسانه‌ها درز نکرده است.

در تصاویر جاسوسی منتشر شده وجود ورودی‌های هوای عظیم در دو طرف سپر جلو نیز جهت خنک کردن موتور بزرگ‌تر یا توربو‌ها قوی‌تر دیده می‌شود که دلیل دیگری برای قوت گرفتن احتمال تولید LC F است. با این وجود استتار خودرو‌های در حال آزمایش همیشه گمراه کننده بوده و با وجود اینکه تصاویر خودروی مورد آزمایش را نمونه‎ای از کوپه نشان می‌دهد، ممکن است سقف باز شونده آن با تبحر خاصی غیر قابل تشخیص  باشد.

لکسس LC F احتمالا با یک پیشرانه ۴.۰ لیتری ۸ سیلندر دو توربو با توانی در حدود ۶۲۱ اسب‌بخار عرضه می‌گردد که در صورت تحقق یافتن آن، LC F به یکی از پرچم‌داران این کلاس بدل خواهد شد.

باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *