مالک لامبورگینی خبرساز: هیچ خلافی صورت نگرفته و جریمه ای پرداخت نشده است

لامبورگینی گالاردو قاچاق
ب

جنجال های رسانه ای سلبریتی ایتالیایی در ایران کماکان ادامه دارد!

به گزارش کارتور، چندی قبل رسانه ها خبر از توقیف یک دستگاه لامبورگینی قاچاق در شیراز به ارزش ۲۴۰ میلیارد ریال دادند. این در حالی بود که پس از ارتباط ما با مالک این لامبورگینی خبرساز، به شایعات بسیاری در مورد این خودرو پی بردیم. در ابتدا اینکه این لامبورگینی به صورت قاچاق وارد کشور نشده، بلکه پس از اتمام دوره حضور در ایران، در حال حمل به نزدیک ترین گمرک برای ارسال به کشور کویت بوده که در حین حمل توسط پلیس توقیف گردیده است. شایعه بعد در مورد قیمت این لامبورگینی بود که به هیچ وجه نمی توان شیوه قیمت گذاری ۲۴ میلیارد تومانی را برای لامبورگینی گالاردو درک کرد!

جریمه ی دو میلیارد تومانی مالک این خودرو، شایعه ای بیش نیست!

پس از اخبار ضد و نقیض در مورد خودروی مذکور، حال خبری در رسانه ها مبنی بر جریمه ۲۰ میلیارد ریالی مالک این خودرو در رسانه ها منتشر شده است. پس از ارتباط مجدد ما با مالک این لامبورگینی، باید بگوییم که اگر چه خودرو همچنان توقیف است، اما خبری از جریمه ی میلیاردی نیست و طبق گفته مالک، خودرو بزودی از توقیف آزاد خواهد شد.

ماجرای لامبورگینی گالاردوی گذرموقت در شیراز دقیقا چیست؟!

این خودرو پس از اتمام دوره ی حضور در ایران، از شیراز به مقصد آبادان بارگیری شده اما به دلیل عدم نصب پلاک بر روی خودرو حین حمل، توسط پلیس توقیف گردید. به دلیل عدم سپری شدن روال اداری در جهت آزادی این لامبورگینی از توقیف، بیش از چندماه است که از زمان توقیف خودرو گذشته و سلبریتی ایتالیایی هم اکنون در منطقه ویژه اقتصادی شیراز مهمان است تا پس از اتمام دوره توقیف، راهی کشور کویت شود.

 

نوشته: مهدی درفشی

تصاویر: شایان حیدری

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *