قیمت گذاری جنسیس G90 مدل ۲۰۲۰

۲۰۲۰-genesis-g90 - جنسیس G90 مدل ۲۰۲۰
ب

جنسیس G90 در سال ۲۰۱۷ به عنوان یک ابرخودروی لوکس برای جنسیس معرفی شد که از این مدل برای پیشبرد دیگر مدل های خود استفاده کرد. G90 برای مدل ۲۰۲۰ با مجموعه ای از ویژگی های جدید و قیمتی بالاتر به روز رسانی شده است.

به گزارش کارتور، جنسیس G90 مدل ۲۰۲۰ در دو نسخه موجود است. جنسیس G90 3.3T Premium ارزان ترین مدل این خودرو با قیمت ۷۳۱۹۵ دلار است. این مدل از موتور ۳٫۳ لیتری تواین توربو V6 با قدرت ۳۶۵ اسب بخار بهره می برد. مدل ممتاز سدان ۵٫۰ Ultimate G90 با قدرت ۴۲۰ اسب بخار از موتور V8 با قیمت ۷۶۶۹۵ دلار به فروش می رسد.

تمام مدل های جنسیس با گیربکس اتوماتیک هشت سرعته ارائه می شوند که نیرو را به چرخ های عقب منتقل می کند. البته جنسیس با ۲۵۰۰ دلار قیمت بیش تر برای همه مدل ها آپشن چهار چرخ فعال نیز دارد. با انتخاب ساختار چهار چرخ فعال برای G90 5.0 Ultimate قیمت آن به ۷۹۱۹۵ دلار می رسد.

اگرچه شاید هزینه ای نزدیک به ۸۰ هزار دلار برای برند لوکسی که خیلی شناخته شده نیست، منطقی نباشد اما G90 ویژگی های لوکس قابل توجهی دارد. G90 برای مدل ۲۰۲۰ خود از صندلی های جلوی قابل تنظیم در ۲۲ جهت، بهره می برد.

G90 هم چنین به روز رسانی نرم افزار هوایی دارد و نمایشگر ۱۲٫۳ اینچی برای سیستم سرگرمی اطلاعاتی آن ارائه می شود. این نمایشگر می تواند برای ارائه ویژگی های بیش تر به ساختار چند نمایشگر تنظیم شود.

۲۰۲۰-genesis-g90 - جنسیس G90 مدل ۲۰۲۰

خبرخودرو

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *