فیس لیفت سوزوکی ویتارا Brezza در یک رندر گرافیکی دیده شد

۲۰۲۰-maruti-suzuki-vitara-brezza-سوزوکی ویتارا
ب

سوزوکی به تازگی S-Presso را معرفی کرده و اکنون در حال آماده سازی به روز رسانی در نیمه دوره تولید برای ویتارا Brezza است.

به گزارش کارتور، با توجه به تمام جزئیاتی که تاکنون مشخص شده است، اکنون یک طراحی ذهنی از فیس لیفت ویتارا Brezza منتشر شده است.

ویتارا Brezza در سال ۲۰۱۶ معرفی شد و در مدت کوتاهی به موفقیت دست یافت. مدت اندکی پس از عرضه این خودرو فروش آن به حدود ۱۰ هزار دستگاه در هر ماه رسید و در نتیجه به پیشگام این کلاس تبدیل شد. سه سال پس از عرضه این خودرو ویتارا Brezza همچنان در صدر کلاس خود قرار داشته اما نیاز به تغییر دارد. با توجه به طراحی ذهنی منتشر شده مشخص است که این مدل فیس لیفت شده تفاوت زیادی با مدل کنونی آن نخواهد داشت. این خودرو از سپر جلوی اصلاح شده با قاب چراغ های مه شکن نوین بهره خواهد برد. چراغ های جلوی پروژکتوری این خودرو احتمالا به LED مجهز می شوند و در کنار جلوپنجره ای ارتقا یافته قرار می گیرند.

در قسمت پشت فیس لیفت ویتارا Brezza احتمالا تغییری ایجاد نمی شود و تنها سپری بازطراحی شده برای آن تعبیه می شود. در کابین ویتارا Brezza جدید تغییر طراحی قابل توجهی اعمال نخواهد شد اما گمان می رود سیستم سرگرمی اطلاعاتی اسمارت پلی استودیو به جای سیستم سرگرمی اطلاعاتی اسمارت پلی برای آن ارائه شود.

زیر کاپوت ویتارا Brezza جدید موتور K15 ۱٫۵ لیتری SHVS چهار سیلندر بنزینی به کار رفته در سیاز و ارتیگا تعبیه خواهد شد. این موتور قدرت ۱۰۴٫۷ اسب بخار و گشتاور ۱۳۸ نیوتون متر دارد. گزینه های گیربکس این خودرو دستی پنج سرعته و اتوماتیک چهار سرعته هستند. گمان می رود این مدل جدید اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه شود.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *