فروش نقدی و اقساطی ۵ محصول سایپا از روز شنبه ۱۲ مرداد

شرایط فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا
ب

شرکت سایپا اعلام کرد با هدف تنظيم و جلوگيري از التهاب بازار، فروش نقدي و اعتباري ۵ محصول خود را از ساعت ۱۰صبح روز شنبه ۱۲مردادماه آغاز خواهد گرفت.

به گزارش کارتور، سایپا ۱۵۱ (وانت پراید) با تسهيلات ۴ميليوني، تيبا صندوقدار و ساينا دنده اي رينگ فولادي با تسهيلات ۵ميليوني و ساينا دنده اي رينگ آلومينيومي با تسهيلات ۱۰ميليون توماني محصولاتي هستند كه به صورت اعتباري عرضه مي شوند. همچنين كاميونت نيسان بنزين سوز نيز به صورت فروش فوري عرضه مي شود.

زمان تحويل محصولاتي كه در اين طرح فروش عرضه مي شوند، ۳۰روز پس از پذيرش خواهد بود.

Saipa - سایپا

مبلغ تسهيلات در نظر گرفته شده براي چهار محصول سواري سايپا طي سه قطعه چك در فاصله هاي زماني ۴ ماهه دريافت خواهد شد. اسناد خودروهاي اعتباري تا زمان تسويه كامل چك ها در رهن شركت سايپا خواهد ماند و امكان تسويه و فك رهن خودرو به هيچ عنوان ميسر نخواهد بود.

فروش خودرو با تسهيلات كم، اخيرا توسط گروه خودروسازي سايپا صورت گرفته و هدف آن، حذف تقاضاي كاذب و حضور واسطه ها و در نتيجه فروش محصولات به مشتريان واقعي در طرح هاي فروش اينترنتي بوده است.

طرحي كه تاثيرگذار بوده و قيمت محصولات اين گروه خودروسازي در يكي دوماه اخير در بازار آزاد روند كاهشي داشته و به قيمت كارخانه نزديك شده است.

شرایط فروش فوری محصولات گروه خودروسازی سایپا

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *