شکار نسل جدید ب‌ام‌و X6 در پیست مشهور نوربررینگ

bmw-x6-spy-shots - نسل جدید ب‌ام‌و X6
ب

به‌ تازگی تصاویری جاسوسی از نسل جدید ب‌ام‌و X6 در برخی رسانه‌های خارجی منتشر شده است که نشان می‌دهد این شاسی‌بلند لوکس آلمانی در حال گذراندن تست‌های نهایی پیش از معرفی است.

به گزارش کارتور، البته تصاویر منتشرشده این خودرو در پیست مشهور نوربررینگ است. از آن‌جاکه این خودرو دارای پوشش استتاری بدنه بوده، نمی‌توان به‌طور قطع در مورد طراحی ظاهری آن اظهارنظر کرد، اما نمای کلی آن گویای اعمال تغییرات اندک در جزئیات ظاهری است.

bmw-x6-spy-shots - نسل جدید ب‌ام‌و X6

در نمای جلو، اصلی‌ترین تغییر را می‌توان به جلوپنجره کلیوی بزرگ نسبت داد که به تبعیت از زبان طراحی جدید این برند دارای ابعاد بزرگ‌تری شده، شنیده‌ها حاکی از آن است که در فضای داخل نیز کابین ب‌ام‌و X6 جدید از سنت اخیر ب‌ام‌و پیروی کرده و به پشت‌آمپر دیجیتال و صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی عریض در بالای بخش مرکزی داشبورد مجهز شده است.

bmw-x6-spy-shots - نسل جدید ب‌ام‌و X6

محل کنترل سامانه iDrive روی کنسول و در نزدیکی دسته دنده بوده و برای تنظیمات رادیو و سامانه HVAC نیز کنترل‌های فیزیکی فراهم شده است. پیش‌بینی می‌شود در زیر کاپوت ایکس ۶ جدید که در حال آزمایش است، پیشرانه هشت‌سیلندر تویین‌توربو ۴٫۴ لیتری نصب شده باشد.

bmw-x6-spy-shots - نسل جدید ب‌ام‌و X6

این نیروگاه قدرتمند ۵۲۳‌ اسب‌بخار و ۷۵۰‌ نیوتون‌متر گشتاور تولید کرده که البته در نمونه تقویت‌شده قوی‌تر است و قدرتی در حدود ۶۰۰ اسب‌بخار خواهد داشت. احتمال می‌رود تا پایان تابستان جاری این خودرو به‌صورت رسمی به بازار جهانی معرفی شود.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *