شورولت سیلورادو 2019

شورولت سیلورادو 2019
ب

شورولت سیلورادو 2019 یک محصول کاملا جدید و قابل اطمینان از این برند آمریکایی بوده و می توان آن را ثمره تجربه شورولت در ساخت بیش از 85 میلیون وانت دانست. علاوه بر این، شورولت برای ساخت سیلورادوی جدید، بر روی 7000 نفر تحقیق انجام داده و انتظارات آنان از پیکاپ اینده خود جمع آوری کرده است.

طراحی قوی و مدرن سیلورادو 2019 پیشرفت شورولت در عرصه طراحی را نمایان کرده و حس یک طراحی پیشرو در نگاه اول به مخاطب دست می دهد. شورولت استانداردهای طراحی وانت را در سیلورادو حفظ کرده است؛ در نتیجه می توان آن را یک وانت با ابعاد بزرگ دانست که البته مخاطبین و علاقمندان بسیاری دارد.

نسل جدید سیلورادو آماده است تا مجددا چهره پیک آپ های بزرگ را مجددا تغییر دهد.نسل جدید سیلورادو یک طرح موفقیت آمیز از شورولت بوده که با ارائه عملکرد بهتر نسبت به رقبا، خواهان جذب مخاطبین بیشتری است.

 

استفاده از آلیاژ با درجه بالاتر و فولاد ضد زنگ در قسمت های مختلف بدنه، به کاهش وزن سیلورادو 2019 کمک شایانی نموده و آن را در برخی موارد چابک تر می سازد.

شورولت برای نسل بعد سیلورادو طیف گسترده ای از مدل ها، تنوع پیشرانه بیشتر و امکانات بیشتری را ارائه خواهد داد تا مشتریان بتوانند پیکاپ ایده آل خود را برگرینند.

شورولت سیلورادو LT Trailboss یکی از 8 مدل شورولت سیلورادو 2019 خواهد بود. سیلورادو LT Trailboss از پکیج Z71 بهره می برد. این پکیج به طور کامل توسط شورولت آزمایش شده و مورد تایید قرار گرفته است.

مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *