سومین نسل ام وی ام ۳۱۵ به بازار ایران می‌آید؟

mvm 315 new-ام وی ام ۳۱۵ جدید
ب

شرکت مدیران خودرو اعلام کرد که سومین فیس لیفت ام وی ام ۳۱۵ به زودی وارد بازار خواهد شد.

به گزارش کارتور، ام وی ام ۳۱۵ به عنوان یک هاچ بک موفق و شناخته شده در بازار ایران شناخته می‌شود و تاکنون بازخورد مناسبی در بازار داشته است.

mvm 315 plus - ام وی ام ۳۱۵ پلاس

به تازگی شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است که سومین فیس لیفت این خودرو به زودی وارد بازار خواهد شد ، همواره طراحی خودروی ۳۱۵ جذاب و زیبا بوده است ، اما متناسب با نیاز روز بازار، شرکت مدیران خودرو مدل به روز شده  این خودرو را به بازار عرضه خواهد کرد.

در مدل جدید قسمت جلو و طراحی بیرونی خودرو تغییراتی داشته که با حفظ عناصر و المان های عناصر فعلی بر طبق استانداردهای روز بوده و مشابه نمونه های روز اروپایی است. اما در بخش داخلی خودرو به طور کلی تغییر کرده و داشبورد کاملا مشابه مدل جذاب ایکس ۲۲ است.

در مجموع خودرو جذاب تر شده که حس مثبت را القاء می کند . همچنین خودرو به لحاظ ایمنی ارتقا یافته و مجهز به سیستم ایی اس پی ( کنترل پایداری الکترونیکی ) است که در مقایسه با رقبا هم سطح کاملا خاص بوده و به خودروهای مشابه وارداتی نزدیک است.

mvm 315 plus - ام وی ام ۳۱۵ پلاس

همچنین مدل جدید ۳۱۵ با گیربکس اتومات عرضه می شود که بسیار مورد تقاضای بازار بوده با این حساب این خودرو موفقیت مدل های قبلی ۳۱۵ را تکرار خواهد کرد و به زودی شرکت مدیران خودرو اطلاعات جامع و کامل تری را راجبع این خودرو منتشر خواهد کرد.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *