سوسیس فولکس‌واگن بیشتر از خودروهایش خریدار دارد!

فولکس واگن - VW
ب

پرفروش‌ترین محصولا فولکس‌واگن کدام بوده است؟ گلف، بیتل، ترسنپورتر؟ شاید تمام این موارد به ذهن شما برسد اما پاسخ هیچکدام است!

به گزارش کارتور و به نقل از گسترش نیوز، محصولی که فولکس‌واگن توانسته بیشترین میزان از آن را در سال ۲۰۱۹ بفروشد خودرو نیست بلکه سوسیس است. شاید کمی برایتان عجیب به نظر برسد اما در حقیقت فولکس‌واگن از سال ۱۹۷۰ به تولید سوسیس در یکی از کارخانه‌های خود واقع در ولفسبرگ پرداخت. این سوسیس‌ها معمولا توسط افراد شاغل در کارخانه‌های این برند مصرف می‌شود اما مصرف خارجی نیز دارد.

فولکس واگن - VW

سال گذشته فولکس‌واگن ۶.۲ میلیون خودرو توسط کارخانه‌های خود در سراسر دنیا به تولید رساند. در همین حال کارخانه سوسیس‌سازی ولفسبرگ به تنهایی ۶.۸ میلیون سوسیس تولید کرده است. پس چرا فولکس‌واگنی که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است به تولید فرآورده‌های گوشتی نیز می‌پردازد؟ در حالی که فولکس واگن در سال ۱۹۳۰ برای کارکنان خود غذا تهیه می‌کرد از سال ۱۹۷۳ این تصمیم گرفته شد که بهتر است این غذا و به خصوص سوسیس برای فروش به خارج از کارخانه نیز تولید شود. هر برندی حتی فولکس‌واگن به فکر کسب درآمد بیشتر از طریق راه‌های مختلف است.

میزان محبوبیت سوسیس‌های تولید شده در فولکس واگنبه حدی گسترش یافت که حتی در کشورهای دیگر به غیر از آلمان نیز به فروش می‌رسند. لازم به ذکر است که این تنها فولکس‌واگن نیست که به تولید محصولاتی غیر از خودرو می‌پردازد. به عنوان مثال پورشه نیز که یکی دیگر از برندهای معروف آلمانی است غیر از خودرو عسل هم تولید می‌کند.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *