سوزوکی ویتارا مدل 2019 رونمایی شد

سوزوکی ویتارا مدل 2019 رونمایی شد

فیس لیفت به سبک ایرانی!

کمپانی ژاپنی سوزوکی، پرفروش ترین کراس اور خود را مورد بروزرسانی جزئی قرار داده است. طراحی ویتارای جدید تفاوت چشمگیری با نسخه قبلی ندارد اما از امکانات ایمنی بیشتری برخوردار است.

در نمای جلو، تنها طراحی جلوپنجره و بخش پایینی سپر دست خوش تغییر قرار گرفته است. در نمای عقب نیز تغییرات به همین میزان جزئی بوده و تنها به تغییر گرافیک چراغ های عقب برای جای دادن نوارهای LED و تغییر محل چراغ دنده عقب به بخش مرکزی سپر اکتفا شده است.

در داخل کابین، تغییرات پشت آمپر که اکنون به صفحه نمایش رنگی مجهز شده است می تواند توجه خریداران این خودرو را به خود جلب کند. همچنین مواد استفاده شده در داخل کابین نیز در برخی قسمت ها دچار تغییر شده است.

سوزوکی برای بازار اروپا این خودرو را به امکانات ایمنی مناسبی تجهیز کرده است که از جمله آن ها می توان به ترمزهای خودکار اضطراری (AEB)، هشدار خروج از لاین، همیار حرکت بین خطوط، نمایشگر نقاط کور و سنسورهای عقب اشاره کرد.

همچنین در قسمت پیشرانه نیز سوزوکی موتورهای 1.0 لیتری و 1.4 لیتری بنزینی را جایگزین موتور 1.6 لیتری بنزینی قبلی کرده است. نسخه مجهز به موتور 1.0 لیتری 109 اسب بخار قدرت و 125 نیوتون متر گشتاور، و نسخه مجهز به موتور 1.4 لیتری 138 اسب بخار قدرت و 162 نیوتون متر گشتاور را تولید می کند.

سوزوکی تاکنون قیمت دقیق مدل 2019 این خودرو را اعلام نکرده است و آن را به قبل از آغاز فروش این خودرو موکول کرده است.

 

فردین محمدسور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *