سوزوکی جیمنی “بلک بایسن ادیشن” ؛ نسخه ای جذاب از جیمنی دوست داشتنی!

سوزوکی جیمنی بلک بایسن ادیشن - Suzuki Jimny
ب

نمی‌توان انکار کرد که “سوزوکی جیمنی” یکی از داغ‌ترین نام‌های خودرویی این روزهای آمریکاست و تقاضا برای داشتن این آفرودر کوچک در این کشور رو به افزایش است.

به گزارش کارتور، یکی از ویژگی‌هایی که جیمنی را به شدت خواستنی می‌کند، حال و هوای فانتزی آن است. اما اگر جیمنی تغییر ماهیت داده و تبدیل به یک آفرودر شیطانی و خبیث شود، چه اتفاقی برای طرفدارن این خودرو خواهد افتاد؟

سوزوکی جیمنی بلک بایسن ادیشن - Suzuki Jimny

این همان کاری است که کمپانی تیونینگ “والد اینترنشنال” قصد داشت با نسخه  “بلک بایسن ادیشن” جیمنی انجام دهد. مانند دیگر نسخه‌های بلک بایسن که توسط شرکت تیونر ژاپنی ساخته می‌شود، رنگ مشکی برای جیمنی یک درمان ساده است که در کل، ظاهر و ماهیت این خودرو را تغییر می‌دهد. تغییری که جذاب از آب درآمده و از نگاه کارشناسی دوست داشتنی محسوب می‌شود.

با توجه به نسخه ژاپنی سیرای جیمنی، که تنها یک نسخه از آن به صورت جهانی فروخته شده است، نسخه بلک بایسن ادیشن جیمنی به LEDهای چهار بخشی، سپر و گلگیر باز طراحی شده مجهزند. نمای جلوی این خودرو با یک جلوپنجره بزرگ، پوشش جدید چراغ‌ها و شکل ایرودینامیکی درب کاپوت نیز کاملا متفاوت به نظر می‌رسد.

گلگیرها و سپرهای انتهایی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بر آفرود بودن خودرو تاکید دارند و از دیگر سو چرخ‌ها چهره خودرو را به مراتب خشن و تهاجمی کرده‌اند. در سقف خودرو نیز شاهد رشته چراغ‌های LED برای حرکات آفرودی هستیم. اما در این میان ایمنی خودرو یک مسئله بزرگ برای آفرود محسوب می‌شود، چرا که “یورو NCAP” تنها سه ستاره ایمنی را برای آن در نظر گرفته است.

 

منبع: motor1.com

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *