سمند فیس لیفت با پلاک ملی در خیابان دیده شد!

سمند فیس لیفت
ب

سمند فیس لیفت پروژه ای بود که ایران خودرو چندی پیش آن را آغاز کرد و در ماه های گذشته، تصاویر مختلفی از نسخه های اولیه ی این خودرو در محوطه ی کارخانه منتشر شده است.

به گزارش کارتور و به نقل از عصرایران، بر اساس تجربه های گذشته، ایران خودرو پیش از تحویل هر محصول جدیدی ابتدا آن را با پلاک ملی در اختیار برخی مدیران و مهندسان خود قرار می دهد تا در صورت بروز هرگونه خطای فنی، گزارش آن در اختیار واحد تولید و مهندسی قرار گیرد. این روند از فعالیت در تمام شرکت های خودروسازی اتفاق می افتد و امری دور از ذهن نیست.

سمند فیس لیفت

با توجه به حضور سمند فیس لیفت پلاک ملی در خیابان ها، باید منتظر باشیم تا در آینده ی نزدیک ایران خودرو این محصول را به بازار کشور معرفی کند.

البته که سمند فیس لیفت تفاوتی در بحث فنی و ظاهر کلی با نسخه های قبلی ندارد و تنها گرافیک چراغ جلو، طراحی چراغ عقب و برخی جزئیات آن تغییر کرده است.

سمند فیس لیفت

همچنین قالب داشبورد سورن ELX با رنگ کِرِم در داخل سمند فیس لیفت نصب شده و برخی امکانات این داشبورد مانند سیستم تهویه اتوماتیک سورن، پنل ضبط قابل ارتقا به نمایشگر ثابت، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از روی آن حذف شده است.

سمند فیس لیفت

در اصل سمند فیس لیفت همچنان نسخه ی ارزان و اقتصادی تر سورن ELX به حساب می آید که در نمونه های پایه به سیستم دوگانه سوز CNG مجهز است.

سمند فیس لیفت

مطالب داغ

ویدئوها

دیدگاه ها

  • همایون ۱۳۹۷-دی-۰۹ :: ۶:۱۶ ب.ظ

    سمنو ۸۲رم میشه این شکلی که نه ازین بهترش کرد.به این میگی فیس لیفت؟ … تو فیس لیفتت ایران خور

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *