زمان فروش پژو ۲۰۷ و دنا پلاس با سقف شيشه ای اعلام شد

Peugeot206-Panoramic-Roof-پژو ۲۰۷i با سقف شیشه ای (پانورامیک)
ب

اعلام زمان فروش پژو ۲۰۷ و دنا پلاس با سقف شيشه ايي و سایر محصولات از سوی ایران خودرو

به گزارش کارتور و به نقل از عصرایران، مدير عامل ايران خودرو با اشاره به توليد خودروهای ٢٠٧ و دنا پلاس از فروش اين خودروها تاپايان سال جاری خبر داد.

هاشم يكه زارع در حاشيه نمايشگاه خودروي تهران خاطر نشان كرد پيش فروش اين دو خودرو تا پايان سال انجام شده و زمان تحويل نيز سال ٩٨ خواهد بود.

وي در مورد قيمت اين محصولات گفت اين خودروها امسال پيش فروش می شوند و زمان اعلام نهايی قيمت هم زمان با دعوتنامه و زمان تحويل مشخص خواهد شد.

 

وي با اشاره به داخلي سازي پژو ٣٠١ در ايران گفت بعد از ترك پژو از ايران با تهميداتي كه داشتيم به سمتي رفتيم كه داخلي سازي پژو ٣٠١ را انجام دهيم و لذا اين كار انجام شده و محصولات داخلي سازي شده روانه بازار خواهد شد.

مدير عامل ايران خودرو همچنين در پاسخ به پرسشي در زمینه زمان جديد فروش خودرو از سوي اين شركت گفت تا دو هفته آينده پيش فروش جديد محصولات اين شركت آغاز مي شود.

وي در مورد شكايات خريداران خودرو از عدم تحويل نيز گفت مشكلات قطعه باعث كاهش توليد خودرو شد ه و زمان تحويل را نيز افزايش داده است اما مشتريان مطمئن باشند تمامي خودروهاي پيش فروش شده با كمي تاخير تحويل مشتريان مي شود.

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *