زلزله در آستون ‌مارتین: پالمر رفت، مدیر «AMG» آمد

آستون مارتین - Aston Martin
ب

اندی پالمر قربانی سقوط ارزش سهام آستون‌مارتین شده و قرار است برای توقف این روند، جایگاه او از آنِ دیگری شود.

به گزارش کارتور، اندی پالمر قربانی سقوط ارزش سهام آستون ‌مارتین شده و قرار است برای توقف این روند، جایگاه او از آنِ دیگری شود. «گاردین» گزارش داده که خبر رسمی این تغییرات روز چهارشنبه اعلام خواهد شد و به‌احتمال زیاد توبیاس مولر، مدیر بخش خودروهای تقویت‌شده «AMG» گروه دایملر بر مسند پالمر خواهد نشست.

Aston-Martin-DBX-2021-استون مارتین (DBX (2021

اندی پالمر سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را در آستون ‌مارتین آغاز کرد و پیش از آن درگیری‌های زیادی را در نیسان و اینفینیتی تجربه کرده بود. حالا او خود را آماده می‌کند تا نخستین‌شاسی‌بلند این برند را با نام «DBX» در کنار چهارمین‌محصول یا ابرخودرو موتوروسط این برند بریتانیایی با نام والکری در کارولا‌ونکوئیش معرفی کند.

اما باوجود فعالیت‌های مثبت آستون ‌مارتین در صنعت‌خودرو، سهام این شرکت از اکتبر ۲۰۱۸ که به‌صورت عمومی عرضه شد، یک روزِ خوش ندیده و تا روز جمعه هفته پیش، از ۴ میلیارد پوند (معادل ۴ میلیارد و ۸۷۰ میلیون‌دلار) به ۵۶۲ میلیون‌پوند (۶۸۴ میلیون‌دلار) سقوط کرده است.

اوایل هفته جاری نیز به‌طور رسمی اعلام شد که این خودروساز به‌خاطر ویروس کرونا متحمل زیان ۱۱۹ میلیون‌پوندی (معادل ۱۴۴ میلیون‌دلار) شده است.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *