رنو تالیسمان فیس لیفت می شود

renault-talisman-wagon-facelift-spy-photo-رنو تالیسمان واگن
ب

رنو تالیسمان محصولی جدید از این خودروساز محسوب می شود و یک مدل کلاس D برای بازارهای اروپا و کره جنوبی است و اکنون به هفتمین مدل پرفروش در اروپا تبدیل شده است.

به گزارش کارتور، به نظر می رسد رنو از عملکرد این خودرو راضی نبوده و اکنون روی نسخه جدیدی از آن کار می کد که می تواند مشتریان جدیدی را به این خط تولید جذب کند. به تازگی تصاویری از فیس لیفت تالیسمان درز کرده که نسخه ای واگن را نشان می دهند.

renault-talisman-wagon-facelift-spy-photo-رنو تالیسمان واگن

این تصاویر به طور واضحی تایید می کنند تغییرات طراحی بدنه این مدل حداقل خواهند بود. قسمت جلوی این خودرو تقریبا بی تغییر به نظر می رسد اما گمان می رود پوشش فویلی برخی عناصر از جمله جلوپنجره نوین و چراغ های جلوی بازطراحی شده آن را پنهان کرده است. در قسمت پشت این خودرو نیز چنین است و به نظر می رسد چراغ های عقب دارای عناصر دالی متفاوت بوده و بخش زیرین سپر نیز شکلی نوین دارد.

renault-talisman-wagon-facelift-spy-photo-رنو تالیسمان واگن

تصاویر درز کرده از پشت این خودرو نشان می دهند که تالیسمان می تواند به موتوری جدید نیز مجهز شود. لوله اگزوز غیرمعمول در این خودرو می تواند به معنای آن باشد که یک توربوی جدید برای آن در دستور کار قرار دارد اما ممکن است رنو صرفا سیستم اگزوز این خودرو را به روز رسانی کند تا با استانداردهای جدید اروپا منطبق شود.

گمان می رود سدان و واگن تالیسمان به روز شده در نیمه دوم سال آینده معرفی شوند.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *