رنجروور سفارشی با بدنه و تایرهای ضد گلوله

رنجروور سفارشی با بدنه و تایرهای ضدگلوله - klassen - کلاسن
ب

شرکت آلمانی کلاسن به سفارشی‌ سازی خودروهای لوکس نظیر مرسدس‌بنز، می‌باخ، لکسس، بنتلی، رولزرویس و لندروور مشغول است، در جدیدترین پروژه خود سراغ رنجروور اتوبیوگرافی رفته و این شاسی‌بلند لوکس انگلیسی را دستخوش تغییرات فراوانی کرده است.

به گزارش کارتور، شرکت آلمانی کلاسن به سفارشی‌سازی خودروهای لوکس نظیر مرسدس‌بنز، می‌باخ، لکسوس، بنتلی، رولزرویس و لندروور مشغول است، در جدیدترین پروژه خود سراغ رنجروور اتوبیوگرافی رفته و این شاسی‌بلند لوکس انگلیسی را دستخوش تغییرات فراوانی کرده است.

رنجروور سفارشی با بدنه و تایرهای ضدگلوله - klassen - کلاسن

این تیونر آلمانی حدود یک‌متر به‌ طول این خودرو شاسی‌بلند افزوده است و فضای داخلی بیشتری را ارائه می‌دهد. درمجموع، طول محصول کلاسن ۶متر و ۲۱ سانتی‌متر و فاصله‌محوری آن ۴‌ متر و ۱۳ سانتی‌متر است. درنتیجه این تغییرات، کابین این رنجروورلیموزین می‌تواند چهارصندلی را در خود جای‌ دهد. این دو ردیف صندلی می‌تواند روبه‌روی هم چیده شود؛ البته مشتریان این محصول با سفارش یک ردیف صندلی می‌توانند فضای پا نامحدودی را تجربه کنند.

البته با صفحه‌نمایش دیجیتالی نیز عرضه می‌شود. مهم‌ترین ویژگی این محصول ضدگلوله ‌بودن آن است. رنجروور لیموزین کلاسن از پوششی ضدگلوله با سطح VR8 استفاده می‌کند که دربرابر گلوله‌های ۶٫۷ میلی‌متری شلیک‌شده از فاصله ۱۰ متری می‌تواند مقاومت کند.

رنجروور سفارشی با بدنه و تایرهای ضدگلوله - klassen - کلاسن

همچنین این خودرو به تایرهای مقاوم دربرابر گلوله مجهز است. این تایرها ساخت کلاسن هستند و طبق گارانتی آن‌ها، این خودرو می‌تواند مسافت ۸۰ کیلومتر را با سرعت ۸۰ کیلومتر ‌بر ساعت فرار کند. مانند سایر مدل‌های سفارشی کلاسن، این محصول ارزان نیست. نسخه‌ فول رنجروور لیموزین کلاسن برچسب قیمتی ۷۵۰ هزاریورویی دارد.

 

اخبار خودرو

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *