دومین شاسی بلند مرسدس بنز می‌باخ آماده ورود به بازار

مرسدس بنز می‌باخ GLS
ب

مرسدس می‌باخ در حرکتی هیجان‌ انگیز برای دومین بار در تاریخ SUV دیگری به دنبال “لنداولت G 650” در خط تولیدش آماده ساخت می‌کند.

به گزارش کارتور و به نقل از عصر ایران، مرسدس بنز می‌باخ GLS، حدود ۲۰۰ هزار دلار قیمت داشته و قرار است در اوایل سال جاری در شعبه آلاباما بنز وارد خط تولید شود.

تصاویر مخفیانه اخیر مرسدس می‌باخ GLS را با پوشش‌های استتاری و در حال آزمایش و در جاده‌ای نزدیک به شعبه اصلی مرسدس بنز آلمان نشان می‌دهد.

مرسدس بنز می‌باخ GLS

در نگاه اول، این خودرو لوکس با طراحی معقول در بخش خودروهای پایه سه ردیفه GLS بنز تفاوت زیادی ندارد و تقریبا از همان پنل‌های بدنه، جزئیات رخ و شکل کلی SUV های سه بنز بهره می‌برد، اما در نگاهی دقیق‌تر جزئیاتی می‌یابید که به تمایز یک مدل GLS می‌باخ و بنز کمک می‌کند.

چرخ‌های این شاسی‌ بلند، کاملا متفاوت هستند. در تصاویر ثبت شده از مدل اولیه، شاهد رینگ‌های ۵ پر و باریک در خودرو هستیم، اما به نظر می‌رسد می‌باخ در از رینگ‌های جدیدتری برای نسخه تولیدی‌اش بهره گیرد. از طرفی GLS‌های ۲۰۲۰ بنز ۳ اینچ کشیده‌تر از GLS های کنونی هستند. نسخه می‌باخ این خودرو نیز کمی بلندتر از GLS‌های ۲۰۲۰ خواهد بود.

مرسدس بنز می‌باخ GLS

این خودرو در سال ۲۰۲۰ برای فروش وارد بازارهای جهان خواهد شد و پس از اتمام مراحل ساخت، به گرانترین خودروی ساخته شده در آمریکا تبدیل خواهد شد و رکورد اکیورا NSX را با اختلاف ۴۰ هزار دلار می‌شکند.

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *