دناپلاس اتوماتیک تا پایان سال عرضه خواهد شد

دناپلاس اتوماتیک
ب

دنا تاکنون با سه تیپ ساده، پلاس و پلاس‌توربو به بازار عرضه شده است و به‌دلیل داشتن امکانات رفاهی فراوان و طراحی منحصر به‌فرد در تیپ پلاس، توانایی رقابت با همتایان چینی خود را دارد.دناپلاس اتوماتیک

به گزارش کارتور، دنا که از سال ۹۳ توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو به بازار راه پیدا کرد، عنوان لوکس‌ترین خودروی ملی را یدک می‌کشد. دنا تاکنون با سه تیپ ساده، پلاس و پلاس‌توربو به بازار عرضه شده است و به‌دلیل داشتن امکانات رفاهی فراوان و طراحی منحصر به‌فرد در تیپ پلاس، توانایی رقابت با همتایان چینی خود را دارد. اما طبق وعده‌های پیشین مدیران ایران‌خودرو، نسخه اتوماتیک این خودرو به‌دلیل محدودیت‌های بین‌المللی تاکنون نتوانسته است به تولید انبوه برسد. اما اخیرا ایران‌خودرو اطلاعاتی از دناپلاس منتشر کرده است، نشان می‌دهد این خودرو در دو مدل معمولی و توربو مجهز به جعبه‌دنده ۴‌سرعته اتوماتیک ساخت کمپانی Motrain خواهد بود و به‌احتمال زیاد تا پایان سال روانه بازار خواهد شد.

 

شنیده‌ها حاکی از آن است که دناپلاس اتوماتیک از امکانات رفاهی بیشتری برخوردار بوده، ازجمله آنها می‌توان به استارت دکمه‌ای، ورود بدون‌کلید، فرمان کمکی برقی و حالت رانندگی اسپرت و برفی اشاره کرد. همچنین باتوجه به تست‌های انجام‌شده درخصوص سیستم‌های ایمنی نظیر ESP و TCS، احتمال می‌رود این خودرو ملی به‌زودی دارای طیف وسیع‌تری از امکانات رفاهی و ایمنی شود.

دناپلاس اتوماتیکاخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *