دست‌ پرورده منصوری با قیمت ۷۹۰ هزار دلار فروخته شد

mansory-lamborghini-aventador-carbonado-لامبورگینی آونتادور S رودستر
ب

مدل سفارشی از لامبورگینی آونتادور S رودستر با نام Mansory Carbonado

به گزارش کارتور، محصولات لامبورگینی آن‌ قدر برای علاقه‌مندان خودروهای اسپرت جذاب هستند که کمتر ممکن است به فکر تیونینگ و اعمال تغییر روی آن‌ها بیفتند. اما گاه شاهد هستیم تیونرهای مطرح و بنام سراغ تولیدات این سوپراسپرت‌ساز ایتالیایی می‌روند و با بازنگری و تغییر، محصولی شگفت‌ انگیزتر از قبل را روانه بازار می‌کنند.

mansory-lamborghini-aventador-carbonado-لامبورگینی آونتادور S رودستر

منصوری نیز یکی از همان تیونرهاست که بارها مدل‌های مختلف لامبورگینی را تیون کرده، این شرکت در سال ۲۰۱۸ سه مدل سفارشی از لامبورگینی آونتادور S رودستر را با نام Mansory Carbonado را به بازار معرفی کرد اما به‌دلیل تولید محدود و همچنین کیت بدنه تمام فیبرکربنی، بسیار مورد توجه قرار گرفتند.

حال به‌ تازگی یکی از این سه دستگاه لامبورگینی آونتادور S رودستر در یکی از سایت‌های خرید و فروش خودرو آگهی و برای فروش گذاشته شده است. کیت بدنه تمام‌ کربنی این خودرو شامل اجزایی نظیر اسپویلر کوچک سپر جلو، رکاب و دیفیوزر، گلگیرهای برجسته ۴۰ میلی‌متری در جلو و ۵۰ میلی‌متر در عقب است.

mansory-lamborghini-aventador-carbonado-لامبورگینی آونتادور S رودستر

همچنین در نمایش ظاهری این سوپراسپرت خاص رینگ‌های سفارشی ۲۱ و ۲۰ اینچی در عقب و جلو با تایرهای پیرلی پی زیرو خودنمایی می‌کنند. کیت اگزوز جدید نیز جذابیت آن را دوچندان کرده است.

خودرو موردنظر علاوه‌ بر تغییرات ظاهری، تنظیمات جدیدی در ECU داشته که سبب می‌شود عملکرد آن نسبت‌ به نسخه استاندارد بهبود یابد. این خودرو با کارکرد ۱۷۴۱ کیلومتر، برچسب قیمتی ۷۹۸ هزار و ۵۰۰ دلاری را به خود دیده است.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *