داچیا داستر و پکیج آفرودی دلتا

داچیا داستر دلتا - Dacia Duster Delta
ب

داستر یکی از کراس‌اوورهای ارزانی است که در بعضی بازارها با برند داچیا و در برخی دیگر با برند رنو عرضه می‌شود.

به گزارش کارتور، این کراس‌اوور که در بعضی بازارها به‌صورت دو دیفرانسیل عرضه می‌شود، به‌دلیل داشتن زوایه ورود و خروج مناسب و همچنین پیشرانه نسبتا مناسب، توانسته است نظر برخی علاقه‌مندان به رشته آفرود را جلب کند.

داچیا داستر دلتا - Dacia Duster Delta

از همین‌رو به‌تازگی تیونر نام‌آشنای آلمانی دلتا، پس از اتمام پروژه موفقیت‌آمیز فولکس‌واگن آماروک، سراغ داچیا داستر رفته و پکیج آفرودی ویژه‌ای را برای آن طراحی کرده است. در این خودرو کیت افزایش ارتفاع ۳۰ میلی‌متری از سطح زمین به‌کار رفته و در زیر بدنه نیز محافظ آلومینیومی با ضخامت ۵میلی‌متر وجود دارد که از برخورد پیشرانه و گیربکس با سنگ‌ها و صخره‌ها جلوگیری می‌کند.

داچیا داستر دلتا - Dacia Duster Delta

از دیگر تغییرات داستر دلتا می‌توان به چراغ‌های جلو اضافی، روف‌رک، لایت‌بار LED و رینگ‌های متفاوت اشاره کرد. رینگ‌هایی که در تصویر مشاهده می‌کنید به همراه لاستیک‌های بی‌اف گوودریچ قیمت ۱۷۹۰ یورویی دارند. با انتخاب لاستیک‌های دیگر این قیمت به ۱۳۵۰ یورو کاهش می‌یابد. روف‌رک ذکرشده نیز ۷۹۸ یورو قیمت داشته، درحالی‌که میله‌ فولادی وینچ با بهای ۲۹۶یورویی در دسترس است.

کیت افزایش ارتفاع هم ۴۵۰ یورو دیگر به هزینه‌های خودرو اضافه می‌کند. وینچ ۲ تنی یادشده با قیمت ۱۱۷۸ یورو قابل‌سفارش است. بسته به میزان قدرت و نورافشانی، چراغ‌های اضافی این شاسی‌بلند نیز با بهای ۲۶۴ تا ۵۰۰ یورو قابل‌سفارش هستند.

اخبار خودرو

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *