خودرو هنتنگ ايكس ٧ اولين خودرو چينی توليدی در ايران دارای استانداردهای ۸۵ گانه

تحویل هن تنگ X7
ب

خودرو هنتنگ ايكس ٧ (HANTENG X7) اولين خودرو چينی توليدی در ايران است كه موفق به اخذ استانداردهای ۸۵ گانه خودرویی گرديد.

شركت صنايع توليدی عظيم خودرو نماينده رسمی برند HANTENG AUTO چين، موفق شد تا با تلاشی مجدانه استانداردهای ۸۵ گانه را برای اولين بار در بخش خودروهای توليدی در داخل كشور اخذ نمايد.

شايان ذكر است محصولات برند هنتنگ (سری ايكس ۷ و ايكس ۵) از سری خودروهای كراس اوور هستند كه در سايت توليدی شركت عظيم خودرو واقع در شهر بروجرد و در استان محروم و سيل زده لرستان، برای اولین بار در کشور منطبق با استانداردهای اتحاديه اروپا توليد می شوند.

تحویل هن تنگ X7

اولين سری توليدی خودرو هنتنگ ايكس ۷ در بهمن ماه سال گذشته تحويل خريداران گرديد و پیرو وعده‌ای كه به مشتريان این شركت داده شده بود، مقرر گردید تا در ارديبهشت ماه سال ۱۳۹۸ مراحل شماره گذاری اين خودرو با كيفيت توليدی در ايران نهایی گردد.

تحویل هن تنگ X7

خودروي هنتنگ ايكس ٧ يك كراس اوور شهري سايز متوسط با حجم موتور ٢ ليتر و قدرت ١٩٠ اسب بخار و گشتاور ٢٥٠ نيوتن متر مي باشد و از يك گيربكس اتوماتيك ٦ سرعته دو كلاچه با قابليت انتقال نيرو به محور جلو بهره مي برد.

تحویل هن تنگ X7

از رقبای توليدی اين محصول در بازار ايران، می توان به زوتی كوپا، چری تيگو ۷، هايما اس ۷، جك اس ۵ و سوزوکی گرند ويتارا اشاره کرد كه با توجه به مشخصه‌های فنی موجود در اين خودرو و قابليتهای فنی و تجهيزات رفاهی متفاوت آن، رقیبی سرسخت برای رقبا خواهد بود.

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

دیدگاه ها

  • محسن ۱۳۹۸-اردیبهشت-۲۰ :: ۹:۴۳ ق.ظ

    سلام
    خودروی کوپا سال گذشته استانداردهای ۸۵ گانه را پاس کرده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *