با زیباترین خودروهای مفهومی حاضر در نمایشگاه خودروی لس آنجلس آشنا شوید

مدل مفهومی آئودی
ب

زیباترین خودروهای مفهومی حاضر در نمایشگاه خودروی لس آنجلس

این ها در تخیل شما نیستند و واقعا شما از بهترین خودروهای مفهومی حاضر در نمایشگاه خودروی لس آنجلس را مشاهده می کنید. خودروهایی که هر کدام ثمره تلاش بی وقفه عده زیادی هستند و حالا برای رویارویی با رقبا در این نمایشگاه حاضر شده اند. طولی نخواهد کشید که این خودروها را در خیابان ببینیم.

آئودی اسپرت e-Tron جی تی کانسپت

آئودی نمادی از خودروهای الکتریکی خود را در قالب این مدل مفهومی، در نمایشگاه خودروی لس آنجلس به نمایش گذاشت. ظاهر این کانسپت همانند یک سدان کوپه است و آئودی انتظار دارد با این پلتفرم، تا سال ۲۰۲۵ میلادی ۱۰ خودروی الکتریکی ارائه دهد.

ب ام و ویژن iNext

این مدل مفهومی در واقع نمایانگر نسل بعدی خودروهای الکتریکی است که به صورت خودران و بدون دخالت راننده هدایت می شود. سرنشینان در این خودرو با تکنولوژی های جدید تعاملی آشنا خواهند شد. در واقع امکان تبدیل هر سطح برای تبدیل به صفحه نمایشگر تعاملی امکان پذیر خواهد بود. مضاف بر تجهیزات فوق پیشرفته، سرنشینان از کابینی فوق لوکس بهره خواهند برد. احتمال می رود که نمونه های اولیه ب ام و ویژن iNext از سال ۲۰۲۱ میلادی به بازار عرضه شود.

بایتون K-Byte

بایتون K-Byte از دیگر مدل های مفهومی زیبا در نمایشگاه خودروی لس آنجلس می باشد. بایتون K-Byte در این نمایشگاه، اولین خودرویی است که نشان می دهد ادغام سنورها توانسته در آن توانایی دست یابی به هدایت خودران سطح چهارم را پیدا کند. شرکت بایتون توسط مدیران اسبق اینفینیتی و ب ام و با هدف تولید خودروهای خودران الکتریکی تاسیس شد.

ولوو ۳۶۰c کانسپت

سوئدی ها با معرفی ولوو ۳۶۰c در نمایشگاه خودروی لس آنجلس ، نشان دادند که خودروهای خودران علاوه بر بهره وری از کابینی مملو از تجهیزات، می توانند کابینی بسیار راحت نیز داشته باشند. کابین این خودروی مفهومی همانند کابین فرست کلاس یک هواپیما طراحی شده است. از فضای داخلی ولوو ۳۶۰c می توان بیشترین بهره را برای کار و استراحت برد!

 

نوشته: مهدی درفشی

 

مطالب داغ

ویدئوها

دیدگاه ها

  • آرین ۱۳۹۷-آذر-۰۹ :: ۱۱:۴۴ ق.ظ

    الان منظورت از زیبا اون ولوو بود یا بی ام و😐😐😐🤢🤢🤮🤮

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *