خودروی الکتریکی آئودی E-Tron GT رونمایی شد

آئودی E-Tron GT
ب

کمپانی آئودی در نمایشگاه خودرو  لس‌آنجلس از یک کوپه چهار در تمام‌الکتریکی با نام E-Tron GT رونمایی کرد که قادر به تولید ۵۹۰اسب‌بخار است.

به گزارش کارتور، این خودروساز آلمانی تولید انبوه ای-ترون جی‌تی را از اواخر سال ۲۰۲۰ پس از عرضه E-Tron SUV و E-Tron Sportback آغاز خواهد کرد.

آئودی E-Tron GT

نیروی الکتریسیته موردنیاز این آئودی از باتری لیتیوم-یونی تعبیه شده در کف خودرو تامین می‌شود و الکتروموتورهایی که به‌طور جداگانه روی محورهای عقب و جلو نصب شده‌اند با مجموع قدرت ۵۹۰ اسب‌بخار می‌توانند سرعت این آئودی مفهومی را طی ۳٫۵ثانیه از صفر به یک‌صدکیلومتر بر ساعت برسانند. قدرت الکتروموتورها به تمام چرخ‌ها منتقل می‌شوند و برای بهبود فرمان‌پذیری سامانه چهارچرخ فرمان‌پذیر نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

آئودی E-Tron GT

هنوز اطلاعات رسمی میزان پیمایش آئودی ای-ترون جی‌تی در مقیاس EPA منتشر نشده است، اما گفته می‌شود براساس سیکل WLTP این آئودی الکتریکی می‌تواند مسیری نزدیک به ۴۰۰ کیلومتر را تنها با یک شارژ کامل بپیماید. با استفاده از شارژ سریع این خودرو که به یک سامانه ۸۰۰ولتی مجهز است می‌توان ۸۰درصد از ظرفیت باتری این خودرو را طی ۲۰‌دقیقه شارژ کرد.

آئودی E-Tron GTآئودی E-Tron GTآئودی E-Tron GT

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *