جک T8 ؛ پیکاپ جدید کرمان موتور به زودی عرضه می‌شود

JAC T8 - جك T8 - کرمان موتور
ب

برای روز شنبه کمپین اینستاگرامی جدیدی خود را معرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس‌زمینه خودروهای این شرکت است، عکس‌های جک T8 نیز به چشم می‌خورد. به نظر می‌رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است.

 به گزارش کارتور، خودروهای پیکاپ در بازار برخی کشورها نظیر آمریکا و استرالیا بسیار محبوب هستند. داشتن یک پیکاپ لزوما به معنای استفاده از آن برای جابه‌جایی اسباب و وسایل نیست و این خودرو مزایای بسیاری نسبت به سایر سگمنت‌ها ازجمله سواری‌ها، ون‌ها و شاسی‌بلندهای اسپرت ترکیبی دارد.

پیکاپ جک T8 - JAC T8

امکان یدک‌کشیدن وسایل و ابزار با حفظ امنیت و سلامت سرنشینان و خودروهای کناری از مزایا داشتن یک پیکاپ است. علاوه برآن قابلیت گذر بسیار راحت‌تر از جاده‌ها و زمین‌های ناهموار، داشتن یک پیکاپ همچون جک T8 را برای علاقه‌مندان به آفرود جذاب جلوه می‌دهد. این ویژگی‌ها سبب شده است در سال‌های اخیر خانواده‌های بیشتری به خودروهای پیکاپ نظر مثبت داشته باشند.

شرکت کرمان موتور که تاکنون در عرضه خودروهای سدان و SUV موفق عمل کرده است، برای روز شنبه کمپین اینستاگرامی جدیدی خود را معرفی خواهد کرد و در جریان این کمپین که در جهت طراحی پوستر پس‌زمینه خودروهای این شرکت است، عکس‌های جک T8 نیز به چشم می‌خورد.

به نظر می‌رسد تصمیم شرکت کرمان موتور در تولید این خودرو جدی شده است.

اخبار خودرو

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *