جنسیس GV80، یکی از زیباترین شاسی‌بلندهای لوکس آینده

جنسیس GV80
ب

اگر نسخه‌های آتی جنسیس GV80 شبیه تصاویر زیر باشد، هیچ شکایتی نخواهیم داشت!

به گزارش کارتور، زمان زیادی تا معرفی رسمی اولین SUV جنسیس باقی مانده است، اما پیش‌بینی‌ها از فروش فوق‌العاده این خودرو در هنگام معرفی آن حکایت دارد. باتوجه به نمایش مدل مفهومی پر زرق و برق این خودرو در نمایشگاه خودرویی نیویورک، انتظار می‌رود GV80 در سال ۲۰۲۰ وارد بازارهای جهانی شود.

رندر ارائه شده برای GV80 در تارنمای کولسا

جنسیس GV80

تاکنون نسخه‌های استتاری این خودرو -در حین حرکت- توسط عکاسان صنعتی شکار شده‌اند، اما تارنمای خودرویی “کولسا” با ارائه رندری جدید پیش‌زمینه بهتری را در خصوص درک شکل و شمایل کلی شاسی‌بلند آینده جنسیس ارائه می‌دهد. البته امیدواریم نسخه تولیدی GV80 جنسیس به خوبی همین طراحی باشد. رندر براساس تحلیل کارشناسان از مدل مفهومی و نتایج به دست آمده از نسخه اولیه و استتاری طراحی شده و تا حد ممکن زیباست.

جنسیس GV80

ظاهر خودروی آینده جنسیس تا حدی تند و تیز بوده احتمالا بخشی از عناصر نسخه‌های تولیدی G70، G80 و سدان‌های جدید G90 مانند چراغ‌های LED براق، جلوپنجره جدید مثلثی، چرخ‌هایی با پره‌های فراوان در برجسته و زیبا کردن آن نقش فراوانی دارند.

تمامی این عناصر از طراحی آینده جنسیس گرفته شده و در طراحی خودروهای کنونی جنسیس ارائه می‌شود. در نمای انتهایی یک رشته درخشان دو  چراغ ترمز خود را به هم متصل کرده که توسط یک نوار نقره‌ای محاصره شده است. اگر نسخه تولیدی چیزی شبیه این رندر باشد، باید انتظار حضور این خودرو در بخش پرجمعیت و شلوغ SUV های لوکس را داشته باشیم.

تصاویر منتشر شده از مدل استتاری GV80

در حین تولید، این شاسی‌بلند از پلت‌فرم G80 های کنونی بهره خواهد برد و به همین دلیل آن را با هر دو قابلیت محرک چرخ‌های عقب و تمام چرخ خواهیم دید. موتورهای این خودرو نیز احتمالا از نوع ۳٫۸ لیتری V6 ، نسخه‌های ۳٫۳ لیتری توئین توربو و ۵ لیتری V8 هستند. موارد فنی دیگر در خصوص این خودرو مخفی نگه داشته شده و احتمالا پرقدرت‌ترین نسخه  این خودرو نیز حدود ۳۶۵ اسب‌بخار قدرت دارد.

تصاویر منتشر شده از مدل مفهومی GV80  در نمایشگاه خودرویی نیویورک

در حالیکه این GV80 در سال ۲۰۲۰ وارد بازارهای جهان می‌شود، اما می‌توان اولین نسخه شاسی‌بلند جنسیس را در اواخر سال جاری مشاهده کرد. پیش‌بینی‌ها حکایت از قیمت گرانتر GV80 نسبت به نسخه ۴۲ هزار دلاری G80 دارند. پس از GV80 نیز مدل کوچکتر GV70 برای رقابت با ب‌ام‌و X3، آئودی Q5 و مرسدس GLC  وارد بازارهای جهانی می‌شوند.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *