جایگزین مک لارن F1 در حال تست دیده شد

mclaren-speedtail-pp2-prototype-spy-shots-مک لارن اسپیدتیل
ب

جایگزین مک لارن F1، به نام اسپیدتِیل در اکتبر سال گذشته رونمایی شده بود.

به گزارش کارتور، اکنون این مدل در حال تست قبل از تولید دیده شده که قرار است از سال آینده آغاز شود. تصاویر درز کرده نمونه اولیه ای پیش تولید از نسخه Ultimate Series این خودرو را نشان می دهند.

mclaren-speedtail-pp2-prototype-spy-shots-مک لارن اسپیدتیل

نمونه آزمون مک لارن اسپیدتِیل فاقد هرگونه پوشش استتاری است چرا که رونمایی شده است. احتمالا این نمونه آزمون در مراحل نهایی تست به سر می برد. البته تصاویر درز کرده جدید اطلاعات نوینی از چگونگی چراغ های راهنما در این مدل ارائه می دهند.

mclaren-speedtail-pp2-prototype-spy-shots-مک لارن اسپیدتیل

برخی هایلایت های دیگر در مک لارن اسپیدتیل شامل cockpit تمام شیشه ای، چرخ های جلو با روکش رینگ برای کمک به ایرودینامیک، دوربین های دید عقب که جایگزین آینه های کناری مرسوم می شوند و ساختار صندلی سه گانه است. در ساختار صندلی های این خودرو صندلی راننده در مرکز ردیف جلو قرار دارد و دو صندلی سرنشین در ردیف دوم قرار می گیرند.

نیروی مک لارن اسپیدتیل از موتور ۴٫۰ لیتری تواین توربوشارژ V8 متصل به یک موتور برقی و با قدرت کلی ۱۰۳۵ اسب بخار و گشتاور ۱۱۴۹ نیوتون متر تامین می شود. شتاب صفر تا سیصد این مدل ۱۲٫۸ ثانیه و بیشینه سرعت آن ۴۰۲ کیلومتر بر ساعت است. تنها ۱۰۶ دستگاه از این مدل اسپیدتیل ساخته خواهد شد.

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *