تیونینگ زودهنگام هنسی برای فورد برانکو

ford-bronco-to-get-v6-هنسی -فورد برانکو
ب

 فورد برانکو نیامده تیون شد!

به گزارش کارتور، برانکو یکی از مدل‌های محبوب و نوستالژیک فورد بوده و قرار است نسل جدید آن برای سال ۲۰۲۰ روانه بازار جهانی شود. اما نکته قابل‌توجه درخصوص این خودرو، برنامه‌های تیونر مشهور تگزاسی یعنی هنسی برای اعمال تغییرات گسترده روی آن است. این شرکت به‌تازگی صفحه‌ای به وب‌سایت خود اضافه کرده و در آن اشاراتی به ارتقای نسل جدید فورد برانکو داشته است.

ford-bronco-to-get-v6-هنسی -فورد برانکو

به‌گفته‌ این تیونر، برانکو از بهبودهایی نظیر سیستم تهویه مطبوع کاراتر، سیستم اینترکولر، سیستم اگزوز از جنس فولاد ضدزنگ، سیستم تعلیق جدید و رینگ و لاستیک‌های آفرود بزرگ‌تر بهره خواهد برد. این تیونر همچنین قول ارتقای بیشتر این خودرو را داده است.

ford-bronco-to-get-v6-هنسی -فورد برانکو

هنوز مشخص نیست آیا فورد اطلاعاتی به هنسی درباره‌ پیشرانه‌ برانکو داده است یا خیر. هرچند به نظر نمی‌رسد ارتقای قلب آهنین این خودرو برای هنسی کار دشواری باشد. با‌توجه به خبرهای منتشر‌شده، شاید برانکو ۲۰۲۰ از پیشرانه‌ ۶سیلندر ۲٫۷لیتری اکوبوست که قبلا در فورد اج ST به‌کار رفته، استفاده کند. این پیشرانه ۳۳۵‌ اسب‌بخار قدرت دارد.

با‌توجه به محصولات و توانایی‌های هنسی می‌توان گفت این تیونر به راحتی قدرت استخراج قدرت فراتر از ۵۰۰‌اسب‌بخار را نیز دارد. باوجود اینکه فورد تولید برانکو را تایید کرده است اما هنوز زمان زیادی تا تردد این خودرو در جاده‌ها مانده است. درواقع گفته می‌شود فورد پیش‌از معرفی برانکو اقدام به رونمایی اکسپلورر ۲۰۲۰ و سری F سوپر دیوتی خواهد کرد. به این ترتیب ما تا سال ۲۰۲۰ شاهد بازگشت آفرودر نمادین فورد نخواهیم بود.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *