تیزری از آستون مارتین DBX مدل ۲۰۲۰ منتشر شد

Aston Martin DBX - آستون مارتین
ب

آستون مارتین به معرفی اولین شاسی بلند خود نزدیک می شود و بار دیگر به واسطه رسانه های اجتماعی تیزری از DBX مدل ۲۰۲۰ منتشر کرده است.

به گزارش کارتور، تمرکز این تیزر جدید بر جلوپنجره این خودرو است که نزدیک ترین رابطه بین DBX و همتای بدنه کوپه آن است. جلوپنجره این خودرو بی تردید به آستون مارتین تعلق دارد و با چراغ های مه شکن LED و چراغ های جلوی گرد کامل می شود.

Aston Martin DBX - آستون مارتین

با توجه به تیزرهای قبلی اطلاعات اندکی درمورد DBX وجود دارد. می دانیم که این خودرو دارای گارد جلوی برجسته و خط سقف کوپه شکل شیب دار و هم چنین چراغ های عقب الهام گرفته از ونتیج خواهد بود.

تصاویر درز کرده نشان می دهند که کابین این خودرو از سیستم سرگرمی اطلاعاتی بهره خواهد برد که مرسدس بنز استفاده از آن را متوقف کرده اگرچه در اطلاعات منتشر شده توسط آستون مارتین هیچ اشاره ای به کابین این خودرو نشده است.

استون مارتین DBX

آستون مارتین اعلام کرده با اولین کراس اوور خود پورشه کاین را هدف قرار داده که نشان می دهد احتمالا این خودرو یکی از بهترین شاسی بلندها در دنیا خواهد بود.

این خودروساز هم چنین رنج روور را هدف قرار داده است.

استون مارتین DBX

گمان می رود تجهیزات تکنولوژی هوشمندانه ای به همراه حالت رانندگی Drift برای این خودرو در نظر گرفته شده باشد. در مورد نیرومحرکه این خودرو نیز گمان می رود موتور ۴٫۰ لیتری تویین توربو V8 زیر کاپوت آن تعبیه شود که به سیستم چهار چرخ فعال متصل می شود.

با توجه به عملکرد ونتیج، گمان می رود این خودرو قدرت ۳۷۵ کیلووات و گشتاور ۶۸۵ نیوتون متر داشته باشد.

آستون مارتین در ماه دسامبر DBX را معرفی خواهد کرد.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *