تور خودرویی چیست ؟

گروه تور خودرویی کارتور، تابستان سال 1394 فعالیت خود را آغاز نمود. هدف از ساخت سری برنامه های تور خودرویی، آشنایی علاقمندان با خودرو های لوکس و کمیاب بازار کشور بود. سبک اولین تور خودرویی فارسی زبان همچون دیگر برنامه های مشابه بین المللی به صورت بررسی جزء به جزء خودرو های لوکس و توجه بسیار ویژه به جزییات آن ها بود. اولین قسمت سری برنامه های تور خودرویی به بررسی یکی از خاص ترین خودرو های ایران، ب ام و i8 اختصاص پیدا کرد و در قسمت های بعدی برند هایی همچون مرسدس، پورشه و… نیز در آرشیو برنامه حاضر شدند.

 

ساخت تیزر های خلاقانه و مشهوری همچون طنز درگ ریس پراید و لامبورگینی، بال داره ولی پرواز نمی کنه و… نیز از جمله فعالیت های پرطرفدار کارتور در این سال ها به شمار می رود.

 

کارتور اسپشیال نیز آبان ماه سال 95 به صورت آزمایشی تولید و پخش شد که به بررسی یکی از گران قیمت ترین خودروهای ایران در کنار ازران قیمت ترین سدان کشور پرداخت که مورد توجه بسیاری از علاقمندان و همچنین سارقان آثار در رسانه های مجازی (!) قرار گرفت.

 

گروه کارتور پس از افتتاح رسمی وب سایت قصد دارد تا شمار بیشتری از سری های تور خودرویی، تیزر های جذاب و سری کارتور اسپشیال را با کیفیت بهتر از قبل منتشر سازد.

دیدگاه ها بسته شده