تصویر هیوندای سانتاکروز ۲۰۲۱ برای اولین بار درز کرد!

Hyundai-Santa-Cruz - هیوندای سانتاکروز ۲۰۲۱
ب

وانت هیوندای‌ سانتاکروز در حال تست در آب‌وهوای سرد سوئد دیده شد.

 به گزارش کارتور، وانت هیوندای سانتاکروز در حال تست در آب‌وهوای سرد سوئد دیده شد. این نمونه اولیه دارای پوشش استتاری مشابه قبل است، اما این بار خودرو از زوایای بیشتری دیده شده، اکنون می‌توان جلوپنجره سانتاکروز را بهتر دید.

Hyundai-Santa-Cruz - هیوندای سانتاکروز ۲۰۲۱

این خودرو همچون کراس‌اوورهای اخیر هیوندای دارای نواری باریک از چراغ‌های راهنما در نزدیکی کاپوت و چراغ‌های اصلی تعبیه‌شده در بخش پایین‌تر دماغه است. هیوندای هفته گذشته تایید کرده بود تولید سانتا کروز را در ۲۰۲۱ برای بازار آمریکای‌شمالی در کارخانه آلاباما آغاز خواهد کرد که اکنون کراس‌اوور سانتافه و سدان سوناتا را نیز می‌سازد.

Hyundai-Santa-Cruz - هیوندای سانتاکروز ۲۰۲۱

مشخص نیست سانتاکروز در نسخه راست‌فرمان برای بازارهایی همچون استرالیا نیز ساخته می‌شود یا خیر. اگرچه مدیرعامل اسبق هیوندای در استرالیا، اظهار کرده بود این خودرو برای بازار استرالیا ضروری است.

طراحی مدل تولیدی سانتاکروز شباهت‌های اندکی با کانسپت مدل ۲۰۱۵ آن خواهد داشت زیرا از آن زمان سبک طراحی این خودروساز به‌‌شکل قابل‌توجهی تغییر یافته است. زمانی که سانتاکروز در آمریکای‌شمالی به‌فروش برسد، به‌عنوان تنها وانت مبتنی بر خودرویی دیگر به Ridgeline می‌پیوندد. Ridgeline پلت‌فرمی مشترک با کراس‌اوور سه‌ردیفه Pilot دارد.

Hyundai-Santa-Cruz - هیوندای سانتاکروز ۲۰۲۱

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *