تصاویر لو رفته از تویوتای ۲۰۱۹ در فضای مجازی

تصاویر لو رفته از تویوتای ۲۰۱۹ در فضای مجازی
ب

تویوتا لندکروز از آن شاسی‌بلندهای محبوب است و کمپانی سازنده تلاش دارد در زمانی کوتاه نسل جدیدی از این خودرو را وارد بازار کند. بنابراین انتظار داریم نسل جدید خودرو با جراحی پلاستیک و تغییراتی گیرا در معرض دید عموم قرار گرفته و نگاه مشتریان را جذب کند.

به گزارش کارتور و به نقل از عصرایران، تصاویر لو رفته از نسل جدید این خودرو حکایت از روند تکاملی آن نسبت به اجدادش دارد.

این تصاویر به نمایش یک مدل 2020 از لندرکروز با ظاهری جذاب‌ و ساده می‌پردازد. تویوتا تلاش کرده در این مدل GXR از جلوپنجره ساده‌تر با خطوط افقی کمتر بهره ببرد.

تصاویر لو رفته از تویوتای ۲۰۱۹ در فضای مجازی

اگر به سمت انتهای خودرو حرکت کنید، تنها اسپویلرهای تغییریافته را خواهید دید که تفاوت زیادی با نسل قبل ندارند. این روند همان سیاست همیشگی ژاپنی در تغییر چهره خودروها و تفاوت نسل‌هاست.

اطلاعات زیادی در خصوص این خودرو وجود ندارد و تصاویر آن از طریق یک سایت اینستاگرامی منتشر شده است. از طرفی احتمال دارد این نسخه برای کشورهای عربی ساخته شود و معمولا تفاوت‌های زیادی بین نسخه‌های آمریکایی و اروپایی دیده می‌شود.

تصاویر لو رفته از تویوتای ۲۰۱۹ در فضای مجازی

از طرفی در کنار این تصاویر شاهد یک نسخه لکسس LX 570 بلک ادیشن S مدل 2019 نیز هستیم که با جلو پنجره‌ای متفاوت، رینگ‌های بزرگتر، آینه‌های جانبی، دستگیره و درهای جدید ارائه شده است. چراغ‌های نمای عقب خودرو نیز تغییر کرده‌‌اند.

 

کارتور

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *