تصاویر شکار شده از فیس‌لیفت نیسان روگ

فیس‌لیفت نیسان روگ
ب

تصاویر مخفیانه نسل آینده نیسان روگ با پوشش‌های استتاری سنگین در سایت‌ها  مجازی خودرویی منتشر شد.

به گزارش کارتور و به نقل از عصر ایران، تست‌های اولیه نسل آینده نیسان روگ در “فارمینگتون هیل” میشیگان صورت می‌گیرد.

فیس‌لیفت نیسان روگ

استتار بدنه روگ جدید به شدت سنگین است و جلو پنجره، چراغ‌های عقب و جلو پوشیده شده‌اند. با این وجود با ارزیابی این شبح می‌توان می‌گفت که خودرو با مدلی شیک‌تر، با زوایای زیاد و بریدگی‌های بیشتر روبه‌رو هستیم.

تصاویر شکار شده از روگ جدید، نمایی از مدل مفهومی “اکس موشن” ۲۰۱۸ را در ذهن تداعی می‌کند. شباهت این دو خودرو در نمای انتهایی بیشتر به نظر می‌رسد.

احتمالا یک  این موتور ۲٫۴ لیتری چهار سیلندر در نیسان روگ توانی حدود ۱۷۰ اسب بخار برای آن رقم می زند. این موتور نمونه موتورهای نیسان آلتیمای ۲۰۱۹ است و ۱۸۸ اسب‌بخار قدرت دارد.

فیس‌لیفت نیسان روگ

از دیگر گزینه های موتوری این خودرو می‌توان به نمونه‌های ۲٫۰ لیتری و ۴ سیلندر توربوشارژ اشاره کرد. نیسان اعلام کرده برخی از روگ‌های آینده نیز به صورت هیبریدی ارائه خواهند شد.

این خودرو به طیف وسیعی از سامانه‌های کمک راننده ماننده سامانه کنترل کروز تطبیقی و نگه‌دارنده بین خطوط مجهز است.

فیس‌لیفت نیسان روگ

سامانه هشدار دهنده خروج از خط، ترمز خودکار اضطراری، شناساگر نقاط کور، ترمز هوشمند حرکت روبه عقب و سیستم سپر ایمنی خودرو از دیگر ویژگی‌های این خودرو هستند.

در حال حاضر نمی دانیم نیسان در چه تاریخی از این خودروی جدید رونمایی می کند. نسخه کنونی روگ در سال ۲۰۱۷ معرفی شده  و به نظر می‌رسد به زمان ارتقاء آن نزدیک باشیم.

مدل مفهومی ایکس موشن ۲۰۱۸

مدل مفهومی اکس موشن ۲۰۱۸

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *