تصاویری از کابین هیوندای ix25 مدل ۲۰۲۰ درز کرد

هیوندای ix25 2020
ب

تصاویر جدیدی از هیوندای ix25 مدل ۲۰۲۰ به صورت آنلاین درز کرده و رنگ بدنه جدید آبی این خودرو را نشان می دهد که شبیه به رنگ Moonlight Cloud ارائه شده در هیوندای Palisade است.

به گزارش کارتور، هم چنین بهترین نما از کابین هیوندای ix25 نیز در تصاویر درز کرده دیده می شود. تصاویر درز کرده در ماه قبل نشان می دادند که هیوندای Creta مدل ۲۰۲۰ مشابه ix25 در بازار چین خواهد بود.

هیوندای ix25 اصلاحی کلی داشته طراحی نوین آن الهام گرفته از هیوندای Palisade خواهد بود.

اگرچه شاید بدنه ix25 مدل ۲۰۲۰ خیلی خشن باشد اما کابین آن به طور غافلگیرکننده ای ممتاز و مجلل خواهد بود. این خودرو دارای فرمانی با طراحی نوین است که کوچک تر شده و دریچه های هوای مرکزی افقی و نمایشگر مرکزی بزرگ مکمل آن خواهند بود. هم چنین، پانل تجهیزات تمام دیجیتال جدید این خودرو مناسب به نظر می رسد و دارای نمایشگر دو بخشی با MID در مرکز آن است. نمایشگر سمت چپ، میزان سرعت و میزان سوخت را نشان می دهد در حالی که نمایشگر سمت راست شامل اطلاعاتی دما موتور و کیلومترشمار است.

هیوندای ix25 2020

برخی ویژگی های کلیدی در ix25 مدل ۲۰۲۰ شامل سانروف پانورامیک، آنتن shark fin، چراغ های جلوی LED مجزا، رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی، چراغ های جلو و عقب LED مجزا، ترمز پارک الکتریکی با عملکرد تاشوی خودکار و سیستم دوربین ۳۶۰ درجه است.

هیوندای ix25 مدل ۲۰۲۰ از موتور ۱٫۵ لیتری G4FL دمش طبیعی چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۱۴ اسب بخار بهره می برد. بهره وری سوخت این موتور ۵٫۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است.

خبرخودرو

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *