تسلا در پی ساخت خودروهایی به سبک چینی است

Tesla - تسلا
ب

تسلا در پستی که در رسانه های اجتماعی خود منتشر کرد، اعلام کرده که به دنبال داوطلبانی برای کار در مرکز تحقیق و توسعه برنامه ریزی شده این خودروساز در چین است.

به گزارش کارتور، این خودروساز در بیانیه خود اعلام کرد: “الون موسک به منظور دست یابی به خودروهای طراحی شده برای چین به جای خودروهای ساخت چین، یک ایده جالب دارد و آن ایجاد یک مرکز تحقیق و توسعه در چین است.”

تسلا اعلام کرده می خواهد خودروهایی با سبک طراحی چینی بسازد و یک طراحی ابتدایی از یک هاچ بک شهری کوچک با عناصری گرفته شده از مدل ۳ را منتشر کرده است.

مشخص نیست که این طراحی ابتدایی، نمایی از خودرویی است که تسلا در پی تولید آن است یا تنها ایده از کلاس و سایز خودرویی است که تسلا امیدوار است مرکز تحقیق و توسعه جدیدش در چین به ساخت آن کمک کند.

درخواست های مربوط به این بیانیه باید تا ۱ فوریه ارسال شوند اما مشخص نیست تسلا در چین چگونه و چه زمانی این مرکز تحقیقات و توسعه را افتتاح خواهد کرد.

این خودروساز اخیرا اولین کارخانه تولید خارجی خود را در شانگهای تاسیس کرده است. این Gigafactory جدید اکنون سدان مدل ۳ را برای بازار بومی می سازد و کمک کرده تا این خودروساز از تعرفه خودروهایی وارداتی معاف شود.

Tesla - تسلا

خبرخودرو

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *