تبدیل هواپیمای شخصی به یک لیموزین لوکس شهری!

LimoJet-لیموجت- Limo-Jet
ب

یک هواپیمای شخصی کوچک با حذف بال‌ها و اضافه شدن چرخ به آن، تبدیل به یک لیموزین لوکس شده که ۵ میلیون دلار قیمت دارد.

به گزارش کارتور و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، خودرو‌های لیموزین معمولاً با طول بسیار زیاد، بدنه‌‎های اغراق شده و فضای داخلی لوکس به همراه نورپردازی حرفه‌ای و سیستم‌صوتی گران‌قیمت برای جلب‌توجه در خیابان‌ها و انظار عمومی ساخته می‌شوند.

LimoJet-لیموجت- Limo-Jet

این خودرو‌ها که عموماً برای مراسم‌های خاص همچون عروسی، میهمانی و یا ترحیم بکار می‌روند، با پرداخت مبالغ نه چندان بالایی قابل اجاره هستند. حال برای افرادی که تمایل به جلب‌توجه بیشتر دارند، شرکتی یک جت شخصی را تبدیل به یک لیموزین لوکس کرده است. لیموجت مذکور با حذف بال‌ها، اضافه شدن چهار‌ چرخ و استفاده از امکانات لوکس در درون آن تبدیل به یک لیموزین عجیب و گران‌قیمت شده است.

LimoJet-لیموجت- Limo-Jet

این هواپیمای زمین‌پیما که در ظاهر یک جت شخصی بدون بال است، در باطن با حذف تمام زیر‌ساخت‌های پروازی مجهز به یک پیشرانه معمولی اتومبیل شده که یک نمونه ۸ سیلندر V شکل را شامل می‌شود. با وجود حذف بسیاری از قسمت‌های اصلی هواپیما و استفاده از پیشرانه ۸ سیلندر در آن، این خودرو بر خلاف ظاهرش آنقدر هم سریع نیست. با وزن ۵ هزار و ۴۴۳ کیلوگرم این لیموجت توانایی دستیابی به نهایت سرعت ۱۶۰ کیلومتر را داراست که البته برای نوع مصرف آن بیشتر از این هم احتیاج نخواهد بود.

LimoJet-لیموجت- Limo-Jet

همانطور که در تصاویر مشخص است، دو موتور جت در انتهای بدنه باقی مانده که بیشتر جنبه تزئینی دارد. همچنین در بخش عقبی این موتور‌ها چراغ نارنجی رنگی نصب شده تا شبیه به شعله‌های نارنجی رنگ خروجی از موتور جت هنگام تیک آف باشد. کابین این لیموجت گران‌قیمت به سیستم صوتی حرفه‌ای مجهز بوده و نورپردازی جذاب LED در آن جلب توجه می‌کند.

LimoJet-لیموجت- Limo-Jet

در قسمت جلو یک صندلی برای راننده تعبیه شده و پدال‌های گاز و ترمز همچون یک خودروی معمولی قرار گرفته‌اند. همچنین کاناپه‌های لوکس قرار گرفته در کابین قابلیت جای دادن هشت نفر مسافر را در خود دارند. با وجود اینکه بسیاری از امکانات لوکس این لیموجت با یک لیموزین معمولی برابری می‌کند اما سازنده برای احساس تفاوت در درون آن، برخی از کلید‌های کابین خلبان را به تنظیمات نورپردازی و سیستم صوتی اختصاص داده است.

LimoJet-لیموجت- Limo-Jet

برای سفارش‌گذاری این لیموجت جذاب باید ۵ میلیون دلار کنار بگذارید و در صورت داشتن چنین مبلغی امکان سفارشی‌سازی و رنگ‌آمیزی به سلیقه مشتری وجود دارد و این نسخه تنها یک نمونه نمایشی به شمار می‎‌رود.

ویدیوی رانندگی با لیموجت

در ادامه تصاویر مربوط به اتومبیل لیموجت (Limo-Jet) را مشاهده می‌کنید.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *