تانک جدید رضوانی چقدر برای مشتریان آب می‌خورد؟

۲۰۲۰-rezvani-tank - رضوانی تانک
ب

رضوانی اخیرا از جدیدترین محصول خود یعنی تانک مدل ۲۰۲۰ رونمایی کرد. این خودرو را می‌توان یکی از قدرتمندترین شاسی‌بلندهای حال حاضر دانست بنابراین قیمت آن نیز قاعدتا بالا خواهد بود.

به گزارش کارتور، خریداران تانک جدید رضوانی برای این که بتوانند پشت این خودرو بنشینند باید حداقل ۱۵۵ هزاردلار پرداخت کنند. این مبلغ مربوط به نسخه پایه تانک است و نسخه نظامی ۲۹۵ هزاردلار قیمت دارد. لازم به ذکر است که اگر علاقه‌مند به خرید فول‌ترین نسخه یعنی x باشید قیمت آن ۳۴۹ هزاردلار اعلام شده است.

۲۰۲۰-rezvani-tank - رضوانی تانک

این خودروی خاص در بخش فنی از پیشرانه ۶.۲ لیتری ۸ سیلندری بهره می‌برد که در داج چلنجر دیمن نیز از آن استفاده شده و امکان تولید بیش از ۱۰۰۰ اسب‌بخار توان را دارد. پیشرانه مورد نظر حداکثر گشتاور ۱۱۸۰ نیوتن.متر را دارد و به طور کلی می‌توان آن را از جمله پیشرانه‌های فوق قوی در بین خودروهای شاسی‌بلند دانست.

۲۰۲۰-rezvani-tank - رضوانی تانک

با توجه به اعداد و ارقامی که در مورد پیشرانه تانک جدید اعلام شد، برند رضوانی گفته است که این خودرو قدرتمندترین شاسی‌بلند در جهان است. آپشن نیز مانند دوربین دید در شب حرارتی با پرداخت مبلغ اضافه ۵۶۰۰دلار قابل سفارش است. اگر بخواهید از لحاظ امکانات تانک را در بهترین حالت داشته باشید می‌توانید رقم ۱۲۵۰۰دلار برای سیستم صوتی حرفه‌ای، ۵۵۰۰ دلار برای تودوزی کاملا چرم و ۸۵۰ دلار برای دوربین‌های کناری پرداخت کنید.

۲۰۲۰-rezvani-tank - رضوانی تانک

نسخه استاندارد تانک می‌تواند به پیشرانه ۲ لیتری توربو ۴ سیلندر نیز تجهیز شود که این پیشرانه ۲۸۵ اسب‌بخار توان را تولید می‌کند. اما رضوانی این پیشرانه را تنها روی محصولاتی که قرار است صادر شوند قرار خواهد داد. علاوه بر این مورد پیشرانه ۳.۶ لیتری ۶ سیلندر و ۶.۴ لیتری ۸ سیلندر نیز قابل سفارش است. در نهایت مشتریان می‌توانند از بین پیشرانه‌ها و امکانات مختلف سفارشات خود را به این شرکت اعلام کنند.

گسترش‌نیوز

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *