بنتلی از سریعترین و امن ترین اینترنت داخلی خودرو رونمایی کرد

bentley-in-car-wifi - سریعترین و امن ترین اینترنت داخلی خودرو در بنتلی
ب

تمامی محصولات بنتلی از سال آینده به اینترنت فوق سریع و امن مجهز خواهند شد

آیا شما یک تاجر هستید که دوست دارد در صندلی های پشتی و راحت بنتلی خود از طریق اینترنت به انجام فعالیت‌های کاری خود بپردازد درحالی که راننده شخصی شما برایتان رانندگی می کند؟ مصلما در ایران خیر! چون نه بنتلی وجود دارد و نه اینترنت سریعی! با این حال شرکت لوکس بریتانیای بنتلی اعلام کرده است که از سال آینده میلادی تمامی محصولات این شرکت به اینترنت فوق سریع مجهز خواهند شد. به گفته این شرکت، این اینترنت سریع ترین و امن ترین نوع آن در جهان به شمار می رود.

این سیستم، که در همه مدل ها در دسترس قرار خواهد گرفت، بصورت دائم و بدون وقفه خودروی شما را مجهز به اینترنت بی سیم خواهد کرد تا برای افراد پرمشغله خودرویشان به یک دفترکار سیار تبدیل شود. این سیستم در هنگام حرکت خودرو تا سرعت ۱۱۳ کیلومتر بر ساعت امکان استفاده از برنامه های کاربردی و سرگرمی (همانند تماشای فیلم با کیفیت بالا) را به سرنشینان خود خواهد داد.

این سیستم با همکاری شرکت مخابراتی Viasat توسعه داده شده است که با گذشت ۳۰ سال از زمان تاسیس خود، با در اختیار داشتن بیش از ۱۴ میلیون نقطه هات‌اسپات در حدود ۳۰ کشور دنیا، به ارائه اینترنت به هواپیماهای تجاری یا دولتی می پردازد.

از نظر فنی این سیستم با استفاده از VPN، به جمع آوری و ترکیب شبکه تلفن همراه سه اپراتور برای ایجاد یک سیگنال فوق سریع می پردازد تا از طریق WiFi به‌صورت غیرموازی و با اطمینان و امنیت بالا، اتصال اینترنت در دسترس کاربر قرار بگیرد. این سیستم که بصورت محرمانه در صندوق عقب خودرو جاسازی شده است، هیچ‌گونه سیم و اتصال فیزیکی در آن وجود ندارد.

 

فردین محمدسور

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *