برنامه گسترده احیا فعالیت مازراتی

ب

مازراتی با سرمایه گذاری چند میلیارد یورویی تصمیم دارد گسترده ترین برنامه احیا خود را آغاز کرده و ظرف مدت سه سال فروش خود را به سه برابر برساند.

به گزارش کارتور، مازراتی با سرمایه گذاری چند میلیارد یورویی تصمیم دارد گسترده ترین برنامه احیا خود را آغاز کرده و ظرف مدت سه سال فروش خود را به سه برابر برساند.

قرار است عصر جدید فعالیت این تولید کننده مشهور ابر خودرو های گران قیمت با ابر خودروی موتور وسطMC20 که سپتامبر امسال رونمایی خواهد شد آغاز گردد.

رونمایی مجدد- که یکی از چندین نمونه تکرار شده در تاریخ مازراتی است- قرار بود در همین ماه انجام شود اما شیوع ویروس کرونا و تغییر برنامه های تولیدی مازراتی آن را به تعویق انداخت و به ماه سپتامبر موکول کرد.

این شرکت اعلام کرده که حالا با تغییرات مدیریتی و سهامی صورت گرفته شرکت ، این خودرو ساز برای تولید محصولاتش آزادی عمل بیشتری دارد و می تواند با سرعت بیشتری وارد حوزه تولید خودروهای مسابقاتی شود.

قرار است اساس ساختارMC20 قطعات کربنی باشد. تصاویر مخفیانه ای هم که پیش تر از این محصول منتشر شده بود نیز شباهت هایی ظاهری بسیاری با آلفارو مئو ۴C که آن هم دارای ساختار کربنی بود داشت.

قرار است که سامانه تعلیقMC20 به کلی بازنگری شود- تا نظر کارشناسان و منتقدین که همیشه عقیده داشتند این خودرو از لحاظ سامانه تعلیق ضعیف است تامین گردد.

این خودروی جدید در کنار نسخه های باز طراحی شده گیبلی، کواتروپورته و له وانته همگی در ماه سپتامبر رونمایی می شوند و اطلاعات رسمی در مورد آن ها منتشر می گردد.

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *