با بهترین شاسی بلند هایی که می توانید در سال ۲۰۱۹ بخرید آشنا شوید

کیا سول
ب

بهترین شاسی بلند های سال ۲۰۱۹ برای خرید!

به گزارش کارتور، خودروهای بسیاری برای خرید وجود دارد. اما در نهایت، سلیقه و خواسته ی ما به یک خودرو منتهی خواهد شد. مگر اینکه از بودجه ای فراوان برای خرید خودرو بهره مند باشیم. علی ایحال، هدف ما در این مطلب آن دسته از افرادی هستند که صرف نظر از بهره مندی از بودجه ی مالی فراوان، تنها یک جای پارک برای خودرو دارند!!!

 

این یک واقعیت است که خودروهای شاسی بلند ، صرف نظر از داشتن ابعاد و فضای بیشتر نسبت به یک خودروی سدان، قیمت بیشتری هم دارند. اما با این حال، در این مطلب با خودروهای شاسی بلندی اشنا خواهید شد که به نسبت رقم پرداختی شما، مناسب خواهند بود.

 

در اینجا با ۱۰ خودروی شاسی بلند آشنا خواهید شد که می توانید در سال جاری میلادی با قیمت مناسب خریداری کنید. البته ناگفته نماند که این خودروها همگی در سطح پایه بوده و به استثنای سوبارو کراس ترک، از سیستم انتقال قدرت به تمامی چرخ ها بهره نمی برند.

 

هیوندای کونا ۲۰۱۹ ؛ ۲۰٫۹۹۸ دلار

نیسان کیکس ۲۰۱۹ ؛ ۱۷٫۹۹۸ دلار

سوبارو کراس ترک ۲۰۱۹ ؛ ۲۳٫۶۹۵ دلار

هوندا HR-V ؛ ۲۳٫۶۰۰ دلار

کیا سول ۲۰۱۹ ؛ ۲۱٫۹۹۵ دلار

جیپ Renegade ؛ ۲۱٫۹۶۵ دلار

فورد اکو اسپرت ۲۰۱۹ ؛ ۲۱٫۰۹۹ دلار

مزدا CX-3 ؛ ۲۱٫۰۴۵ دلار

میتسوبیشی RVR ؛ ۲۲٫۹۹۸ دلار

شورولت ترکس ۲۰۱۹ ؛ ۲۰٫۸۰۰ دلار

نیسان قشقایی ۲۰۱۹ ؛ ۱۹٫۹۹۸ دلار

خودروهای فوق، بهترین شاسی بلند های سال ۲۰۱۹ نیستند. بلکه همانگونه که پیش تر گفتیم، بهترین شاسی بلند ها برای خرید در سال ۲۰۱۹ هستند. ما از لیست فوق به شما، خودروهای نیسان کیکس، نیسان قشقایی، هوندا HR-V، سوبارو کراس ترک، مزدا CX-3، کیا سول و هیوندای کونا را پیشنهاد می کنیم.

 

نوشنه: مهدی درفشی

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *