با آستون مارتین ونتیج رودستر آشنا شوید

۲۰۲۱-aston-martin-vantage-roadster-prototype- آستون مارتین ونتیج رودستر
ب

مدیر اجرایی آستون مارتین، Marek Reichman طی مصاحبه ای با رسانه های استرالیایی در ماه مارس اعلام کرده بود که ونتیج رودستر قبل از پایان سال جاری معرفی خواهد شد.

به گزارش کارتور، این برند اکنون به وعده خود عمل کرده و اولین تصاویر رسمی از این خودروی کانورتیبل را قبل از عرضه جهانی در بهار سال آینده، منتشر کرده است. این مدل کروک ونتیج دقیقا همان طور که انتظار می رفت و در تصاویر درز کرده دیده شده بود، بسیار جذاب است و می تواند مشتریان پورشه ۹۱۱ کابریولت را به خود جذب کند.

۲۰۲۱-aston-martin-vantage-roadster-prototype- آستون مارتین ونتیج رودستر

طراحی این خودرو شبیه به همتای کوپه آن است چرا که مهندسان آستون مارتین خطوط جذاب ونتیج اصلی را حفظ کرده و سقف ثابت آن را با سقف تاشوی برقی جایگزین کرده اند. مکانیزم سقف کروک با مقاوم سازی مازاد ضروری در بدنه پس از برش بخش بالایی، می تواند به افزایش وزن منجر شده و در نتیجه بر عملکرد خودرو تاثیر داشته باشد.

۲۰۲۱-aston-martin-vantage-roadster-prototype- آستون مارتین ونتیج رودستر

لازم به ذکر است، ونتیج کوپه ۱۵۳۰ کیلوگرم وزن دارد و شتاب صفر تا صد آن تنها ۳٫۵ ثانیه و بیشینه سرعت آن ۳۱۵ کیلومتر بر ساعت است. کاهش عملکرد دغدغه اصلی مشتریان این خودرو نخواهد بود چرا که سقف کروک با تجربه سواری بهتر، هیجان بیس تری به همراه دارد.

ونتیج رودستر عضو جدیدی در خط تولید آستون مارتین است و اگرچه هنوز قیمت آن اعلام نشده اما گفته می شود گران تر از همتای کوپه خود خواهد بود. ونتیج کوپه با قیمت ۱۴۹۹۹۵ دلار در ایالات متحده به فروش می رسد.

خبرخودرو

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *