بازی ویدئویی گرند تور در راه است ؛ برای هیجان و نقش آفرینی آماده باشید

بازی ویدئویی گرند تور
ب

بازی ویدئویی مستند محبوب گرند تور در راه است؛ تجربه نقش آفرینی به جای مجریان برنامه!

قطعا همه علاقمندان به خودرو، با جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند آشنا هستند. سه مجری برتر که به یاری یک دیگر، همواره توانسته اند مستندهای خودرویی فوق العاده ای را تولید کنند. گرند تور که به عنوان یک مجموعه تلویزیونی برای سرویس ویدیویی آمازون به شمار می رود، توانست در همان ابتدا، طرفداران بسیاری را جلب و رقیبی سرسخت برای تاپ گیر باشد.

گرند تور تاکنون در دو فصل منتشر شده و قرار است بزودی فصل سوم آن نیز منتشر گردد. اما گویا شروع پخش فصل سوم و رویدادهای آن تنها جذابیت ماجرا نبوده و قرار است همزمان با آغاز پخش این فصل، شاهد سورپرایز دیگری نیز باشیم!

 

بازی ویدئویی گرند تور؛ سورپرایزی جذاب برای مخاطبین!

اکنون وقت آن فرا رسیده است، رانندگی با برترین خودروها و سفر به زیباترین نقاط دنیا؛ و از همه مهمتر، نقش آفرینی به جای مجریانی که دوستشان دارید!

هیچ کس فکرش را نمی کرد که روزی به جای جرمی کلارکسون، سوار بر یک رنجروور از یک تپه بالا برود؛ یا به جای جیمز می بتواند سوار بر فراری لافراری بر پیست بتازد؛ و یا به جای ریچارد هموند بتواند با ریماک کانسپت ۱ در سوییس رانندگی کند! اما قرار است بزودی همه ی این ها به واقعیت بپیوندد.

 

عرضه همزمان با آغاز پخش فصل سوم

این بازی که تحت عنوان “THE GRAND TOUR GAME” معرفی شد، توسط استودیوی تولید بازی آمازون توسعه داده خواهد شد. این بازی به صورت اپیزودیک بوده و هر هفته با پخش قسمت جدید از فصل سوم، بروزرسانی های این بازی نیز موجود خواهد شد. در این بازی علاوه بر حالت داستانی و تک نفره، حالت اسپلیت-اسکرین با مشارکت حداکثر چهار بازیکن نیز وجود خواهد داشت.

ایا نسخه مخصوص PC هم عرضه خواهد داشت؟!

بازی گرند تور در ابتدا برای کنسول های PS4 و XBOX ONE عرضه خواهد شد و تاکنون خبری مبنی بر عرضه نسخه مخصوص PC اعلام نشده است. اخبار جدید و مرتبط با این بازی نیز بزودی اعلام خواهد شد.

 

 تریلر بازی گرند تور :

 

 

نوشته: مهدی درفشی

 

مطالب داغ

ویدئوها

دیدگاه ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *