ایران خودرو قیمت جدید ۳ خودروی پژو پارس سال، رانا و دنا پلاس را اعلام کرد

IKCO - ایران خودرو
ب

ایران خودرو قیمت جدید ۳ خودروی رانا، دنا پلاس و پژو پارس سال را اعلام کرد.

به گزارش کارتور و به نقل از عصر ایران، خودروی رانا که در گذشته با قیمت ۶۷ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان به فروش می رسید در دعوت نامه های جدید با قیمت ۷۱ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان ارائه می شود. این افزایش قیمت در حالی است که ایران خودرو اعلام کرده برای مشتریانی که این محصول را به صورت “پیش فروش” با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند، ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه) کمتر می باشد.

دنا پلاس دومین خودرویی است که تغییر قیمت را طی ماه جاری تجربه کرده است این خودرو که فعلا با عنوان تیپ ۱ تولید می شود و فاقد سانروف، آنتن کوسه ای و کیسه هوای کناری است بر اساس اعلام شرکت ایران خودرو، از این پس با قیمت ۱۲۰ میلیون و ۱۱۹ هزار تومان برای مشتریان فاکتور می شود.

پژو پارس سال نیز که در گذشته با قیمت ۷۸ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان به فروش می رسید هم اکنون با قیمت ۸۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان ارائه می شود هر چند که ایران خودرو اعلام کرده، برای مشتریانی که این محصول را به صورت “پیش فروش” با موعد تحویل اردیبهشت ماه ۹۸ ثبت‌نام کرده‌اند، ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته است که این میزان تخفیف برای ماه‌های بعد (خرداد و تیرماه) کمتر است.

خودرو سازان افزایش نرخ ارز و همچنین موارد اولیه را به عنوان دلایل افزایش قیمت خودرو مطرح کرده و همواره اعلام می کنند که تولید خودرو با قیمت های گذشته تحمیل ضرر و زیان به آنها شده است.

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *