اولین تصاویر رسمی از هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰ منتشر شد

۲۰۲۰-hyundai-verna-هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰
ب

اولین تصاویر رسمی از هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰ که در نمایشگاه خودروی چنگدو ۲۰۱۹ رونمایی شده بود، منتشر شد.

به گزارش کارتور، بیجینگ-هیوندای این مدل فیس لیفت را به زودی در بازار چین عرضه خواهد کرد.

فیس لیفت هیوندای ورنا برای بازار چین دارای تغییراتی جامع در بدنه به منظور طراحی برجسته تر است. این خودرو دارای طراحی تهاجمی تر با جلوپنجره بزرگ جدید و نوارهای کرومی ضخیم تر و چراغ های جلوی کشیده تر و تیزتر است. سپر جلوی این خودرو نیز به طور قابل توجهی بازطراحی شده اکنون قاب مثلثی و تزئینات کرومی را در خود جای داده است.

۲۰۲۰-hyundai-verna-هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

نیم رخ هیوندای ورنا بی تغییر باقی مانده است و تنها طراحی نوینی برای رینگ های آلیاژی آن در نظر گرفته شده است. در قسمت پشت این خودرو چراغ های عقب ظریف تر شده اند و با نواری قرمز رنگ به سبک جدیدترین مدل های کلاس D هیوندای همچون سانتافه مخصوص چین و سوناتا، به یک دیگر متصل می شوند. قاب پلاک این خودرو کمی پایین تر نصب شده در حالی که شب رنگ ها در لبه های کناری سپر عقب آن عمودی شده اند. سپر عقب این خودرو دارای تزئین نقره ای ممتاز و دریچه های هوای مصنوعی است تا ظاهری اسپرت ایجاد کند.

۲۰۲۰-hyundai-verna-هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

کابین هیوندای ورنای جدید تغییراتی قابل توجه به اندازه بدنه ندارد. فرمان و ساختار داشبورد این خودرو همچون قبل است. بیجینگ- هیوندای پانل تجهیزات تمام دیجیتال جدید و سیستم سرگرمی اطلاعاتی مبتنی بر نمایشگر لمسی بزرگ تر را در این مدل جدید ارائه می کند. هنوز جزئیات دقیق این خودرو مشخص نیست اما رسانه های چینی به گیربکس CVT به جای نسخه اتوماتیک شش سرعته برای آن اشاره کرده اند.

۲۰۲۰-hyundai-verna-هیوندای ورنا مدل ۲۰۲۰

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *