اوروس نیز به لیست محصولات منصوری پیوست

mansory-lamborghini-urus-soft-لامبورگینی اوروس منصوری
ب

لامبورگینی اوروس یکی از جذاب‌ترین و جنجالی‌ترین محصولات این برند سوپراسپرت‌ساز ایتالیایی است که به‌عنوان نخستین شاسی‌بلند در سال‌های اخیر شناخته می‌شود.

به گزارش کارتور، اوروس به‌دلیل داشتن ظاهری شبیه سوپراسپرت‌های این برند، همواره مورد‌توجه علاقه‌مندان قرار گرفته است. حال تصور کنید این سوپر شاسی‌بلند ایتالیایی به کمپانی منصوری سپرده شود و مورد بازبینی قرار بگیرد. نتیجه کار قطعا بسیار جذاب‌تر از نسخه استاندارد خواهد شد.

mansory-lamborghini-urus-soft-لامبورگینی اوروس منصوری

خبر خوش اینکه منصوری به‌تازگی پکیج تقویتی ویژه‌ای را برای این محصول معرفی کرده، این در حالی است که طبق اعلام این شرکت پکیج موردنظر تحت‌عنوان کیت‌نرم معرفی شده است.

کیت ارتقایی منصوری برای سوپرشاسی‌بلند ایتالیایی شامل چند قطعه فیبرکربنی است. آپرون، قوس گلگیرها، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر و دیگر قطعات به‌کار‌رفته در این خودرو توجهات را به‌خود جلب می‌کنند.

mansory-lamborghini-urus-soft-لامبورگینی اوروس-منصوری

البته قطعات دیگری هم برای اوروس در دسترس خواهد بود. ازجمله این موارد می‌توان به در موتور جدید، گلگیرهای جلوی متفاوت، پوشش آینه‌های جانبی جدید، بال‌های روی سقف و درِ پشتی، اسپویلر روی لبه در پشتی و پوشش پیشرانه اشاره کرد که همه‌ آن‌ها از جنس فیبرکربن هستند.

این لیست با سیستم اگزوز اسپرت، رینگ‌های ۲۲ یا ۲۴‌اینچی، فرمان‌سفارشی، داشبورد، کنسول مرکزی، صندلی‌ها با پوشش جدید و… تکمیل می‌شود.

نکته قابل‌توجه درخصوص این پروژه، عدم اعمال تغییرات فنی روی پیشرانه لامبورگینی اوروس است و پیشرانه ۸ سیلندر ۴ لیتری تویین‌توربو با قدرت ۶۵۰ اسب‌بخار و گشتاور ۸۵۰‌نیوتون‌متری بدون تغییر باقی مانده است.

اخبار خودرو

 

 

 

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *