انتشار رندر گرافیکی کادیلاک اسکالید مدل ۲۰۲۱

۲۰۲۱-cadillac-escalade-rendering- کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱
ب

تنها یک هفته با رونمایی نسل بعدی کادیلاک اسکالید در نمایشگاه خودروی لس آنجلس فاصله داریم.

به گزارش کارتور، نسل بعدی کادیلاک اسکالید کاملا بازطراحی شده و احتمالا اواخر نیمه دوم سال به عنوان مدل ۲۰۲۱ عرضه می شود. این خودروساز دو تیزر از این خودرو را منتشر کرده تا مشتریان را برای رونمایی آن آماده کند و بر همین اساس اکنون یک طراحی از این خودرو منتشر شده است.

این همتای جالب تر شورلت سابربن با توجه به تصاویر درز کرده در دسامبر سال گذشته و این طراحی ذهنی دیگر یک راز نیست. در این طراحی ذهنی طراحی دقیق جلوپنجره کوچک زیرین روی سپر جلو به همراه طرح برجسته قسمت پشت با چراغ های عقب LED بزرگ و یک اسپویلر جذاب روی در صندوق عقب به چشم می خورد.

۲۰۲۱-cadillac-escalade-rendering- کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

برخلاف بدنه تکاملی این خودرو، زیرساخت شاسی بلند پرچم دار کادیلاک تغییری انقلابی خواهد داشت. محور عقب این خودرو با سیستم تعلیق مستقل چند نقطه ای مدرن تری جایگزین خواهد شد در حالی که جدیدترین Super Cruise را می توان از دیگر ویژگی های تکنولوژی جدید آن دانست.

کابین این خودرو نیز کاملا جدید شده و تصاویر تیزر تایید می کنند نمایشگر منحنی OLED بزرگ ۳۸ اینچی برای آن تعبیه خواهد شد.

در ابتدا تصور می شد نسخه عملکرد بالای اسکالاده جدید به موتور تواین توربو ۴٫۲ لیتری Blackwing V8 این خودروساز مجهز می شود اما اخبار جدید حاکی از آن است که یک موتور سوپرشارژ ۶٫۲ لیتری V8 احتمالا زیر کاپوت آن قرار می گیرد. گفته می شود نسخه ای تمام برقی از این خودرو نیز در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

۲۰۲۱-cadillac-escalade-rendering- کادیلاک اسکالید ۲۰۲۱

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *