10 پیشرانه برتر سال 2018 متعلق به چه خودروهایی است ؟

ب

10 پیشرانه برتر سال 2018 اعلام شد. بر اساس آزمایش های انجام شده از سوی Wards Auto بر روی بیش از 30 پیشرانه مختلف که دو ماه به طول انجامید، سرانجام 10 پیشرانه برتر توسط کارشناسان Wards Auto اعلام شد.

کیا با استینگر برای اولین بار در لیست Wards Auto

پیشرانه 6 سیلندر 3.3 توربوشارژ ساخت کیا که در مدل استینگر استفاده می شود، توانست نظرات داوران Wards Auto را به خود جلب کرده و خود را در لیست 10 پیشرانه برتر سال 2018 جای دهد

 

فورد با دو جایگاه در لیست 10 پیشرانه برتر

پیشرانه های توئین توربوی 6 سیلندر 2.7 لیتری مورد استفاده در پیکاپ F150 و 8 سیلندر 5.0 لیتری مورد استفاده در ماستنگ GT توانستند دو جایگاه را به نام فورد در لیست 10 پیشرانه برتر سال 2018 به ثبت برسانند.

 

جگوار به لطف قلب تپنده مدل XF در جدول حضور یافت

برند انگلیسی جگوار توانست برای اولین بار به لطف قلب تپنده 4 سیلندر 2.0 لیتری مورد استفاده در مدل XF در این جدول حضور پیدا کند.

 

اینفینیتی هم در لیست حضور دارد

برند لوکس نیسان با یک پیشرانه 6 سیلندر 3.0 لیتری مورد استفاده در اینفینیتی Q50 در لیست حضور یافت.

 

هوندا هم مانند فورد با دو پیشرانه حضور یافت

کمپانی ژاپنی هوندا با یک پیشرانه پاک و پیشرانه 4 سیلندر 2.0 لیتری مورد استفاده در هوندا سیویک تیپ R با سهم دو جایگاه در جدول حضور یافت.

 

تنها پیشرانه دیزل منتخب

تنها پیشرانه دیزل که توانست نظر داوران Wards Auto را جلب کند، پیشرانه 4 سیلندر 1.6 لیتری توربوشارژ شورولت بوده که در مدل اکوناکس از آن استفاده شده است.

 

پیشرانه های پاک با چند جایگاه در لیست 10 پیشرانه برتر سال 2018

این چند جایگاه شامل پیشرانه های پاک و دوستدار محیط زیست می باشد. پیشرانه های مورد استفاده در تویوتا کمری هیبرید، شورولت بولت، کرایسلر پسیفیکا و هوندا کلاریتی در این چند جایگاه قرار می گیرند.

 

 

مهدی درفشی

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *