اطلاعات تکمیلی از نیسان X تریل مدل ۲۰۲۰

فیس‌لیفت نیسان روگ
ب

نیسان تجهیزاتی استاندارد را به برخی مدل های خط تولید نیسان X تریل پرفروش افزوده و قیمت تمام مدل های ۲۰۲۰ آن را نیز افزایش داده است.

به گزارش کارتور، سنسورهای پارک عقب در مدل های ST-L، Ti و TL 2020 خودرو نیسان X تریل ارائه می شوند در حالی که مدل های TS و ST فاقد این ویژگی خواهند بود.

فیس‌لیفت نیسان روگ

هیچ تغییر دیگری در طیف مدل های این شاسی بلند محبوب اعمال نشده و قیمت آن در تمام مدل ها ۱۵۰ دلار افزایش یافته است که قیمت آن را به بالای ۳۰ هزار دلار برای مدل پایه X تریل رسانده است.

بنابراین، قیمت طیف مدل های X تریل ۲۰۲۰ از ۳۰۰۴۰ دلار برای ST دستی شروع شده و به ۴۸۴۹۰ دلار برای TL دیزلی پرچم دار می رسد.

خریداران X تریل می توانند گزینه های پنج یا هفت سرنشین را در نسخه های ST و ST-L انتخاب کنند و آپشن دیفذرانسیل جلو یا چهار چرحخ فعال نیز در تمام نسخه های پنج سرنشین آن به جز ST دستی ارائه می شود.

فیس‌لیفت نیسان روگ

نسخه های اتوماتیک این خودرو از گیربکس CVT بهره می برند در حالی که نسخه پایه ST به گیربکس دستی شش سرعته متصل می شود.

سه موتور چهار سیلندر برای X تریل ارائه می شود که شامل ۲٫۰ لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت ۱۰۶ کیلووات و گشتاور ۲۰۰ نیوتون متر با گیربکس دستی، ۲٫۵ لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت ۱۲۶ کیلووات و گشتاور ۲۲۶ نیوتون متر و ۲٫۰ لیتری توربودیزل با قدرت ۱۳۰ کیلووات و گشتاور ۳۸۰ نیوتون متر است.

نیسان در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۲۰ هزار دستگاه از X تریل فروخته است که سهمی ۱۱٫۵ درصدی در بخش شاسی بلندهای متوسط کم تر از ۶۰ هزار دلاری را شامل می شود.

فیس‌لیفت نیسان روگ

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *