اطلاعاتی از جیپ گلادیاتور مدل ۲۰۲۰ منتشر شد

۲۰۲۰-Jeep-Gladiator-جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ (۱)
ب

فیات کرایسلر اتومبیل قیمت و جزئیات جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ جدید را قبل از رونمایی در ماه می اعلام کرده است.

به گزارش کارتور، این مدل جدید که به عنوان اولین و تنها وانت لایف استایل کانورتیبل در دنیا محسوب می شود، با هدف ایجاد رویکردی تفریحی در بازاری ساخته شده که به طور معمول توسط وانت های دو کابین آماده کار احاطه شده است.

از ابتدای عرضه دو مدل گلادیاتور در بازار استرالیا عرضه خواهد شد که شامل مدل پایه گلادیاتور اورلند با قیمت ۷۵۴۵۰ دلار و مدل گلادیاتور روبیکون با قیمت ۷۶۴۵۰ دلار و ویژگی های آفرود ارتقا یافته است.

۲۰۲۰-Jeep-Gladiator-جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ (۱)

علیرغم ارتباطات ظاهری این خودرو با رنگلر، گلادیاتور از شاسی های ladder frame بهره می برد که ۴۶۲ میلی متر فاصله بیش تر بین چرخ ها و ۷۸۷ میلی متر طول کلی بیش تر دارد. یک بستر بار استیل نیز روی محور عقب این خودرو تعبیه شده است.

شاید موتورهای دیزلی نیروی وانت های دو کابین فروخته شده در استرالیا را تامین کنند اما جیپ تصمیم گرفته راهی دیگر را پیش گرفته و موتورهای ۳٫۶ لیتری پنتااستار V6 را برای مدل های گلادیاتور ارائه دهد.

یک نسخه از این موتور با قدرت ۲۰۹ کیلووات و گشتاور ۳۴۷ نیوتون متر متصل به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته ZF برای این خودرو ارائه می شود.

گلادیاتور با چراغ های جلوی، چراغ های مه شکن و چراغ های عقب LED، شیشه جلوی تاشو، درهای آلومینیومی قابل جدا شدن و ورودی و استارت از راه دور بدون سویچ ارائه می شود.

۲۰۲۰-Jeep-Gladiator-جیپ گلادیاتور ۲۰۲۰ (۱)

مدل های اورلند این خودرو دارای سقف سخت سه بخشی قابل جابه جایی و گلگیرهای هم رنگ بدنه هستند در حالی که مدل های روبیکون تمام مشکی هستند.

گلادیاتور اورلند دارای تریم صندلی های چرمی McKinley، صندلی های جلو و فرمان گرم شونده و رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی است. این مدل ها از رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی با تایرهای آفرود ۲۲۵/۷۵ R17 BF Goodrich 32 بهره می برند.

سیستم سرگرمی اطلاعاتی در این خودرو نسخه Uconnect جیپ با نمایشگر لمسی ۸٫۴ اینچی با اپل کارپلی و اندروید اتو و سیستم صوتی ۹ بلندگوی آلپاین است.

یک دوربین آفرود جلو نیز در مدل های روبیکون به صورت استاندارد ارائه می شود.

خبرخودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *