استقبال شدید از جنسیس «GV80» در آمریکا

جنسیس GV80
ب

نمایندگان جنسیس در ایالات‌متحده بالاخره امکان پیش‌سفارش کراس‌اوور جدید این کمپانی را برای کراس‌اوور GV80 درحالی فراهم کردند که از این خودرو در ماه ژانویه رونمایی شده بود.

به گزارش کارتور، نمایندگان جنسیس در ایالات‌متحده بالاخره امکان پیش‌سفارش کراس‌اوور جدید این کمپانی را برای کراس‌اوور GV80 درحالی فراهم کردند که از این خودرو در ماه ژانویه رونمایی شده بود.

جنسیس GV80

به‌نظر می‌رسد این خودرو نمی‌تواند تا پیش از نیمه دوم سال جاری میلادی به‌خریداران تحویل داده شود؛ اما درحال‌حاضر ۱۰ هزار پیش‌سفارش برای این خودرو به‌ثبت رسیده است. این درحالی‌است که مجموع فروش جنسیس در ایالات‌متحده طی سال گذشته میلادی برابر با ۲۱ هزار و ۲۳۳ دستگاه بود.

جنسیس GV80

اما به‌نظر می‌رسد که با اضافه شدن G80 و G90 به‌همراه این کراس‌اوور آمار فروش جنسیس متحول شود. قیمت پایه درنظرگرفته‌شده برای GV80 برابر با ۴۸ هزار و ۹۰۰ دلار است که به‌صورت دیفرانسیل ‌عقب و با پیشرانه توربوشارژ ۵/۲ لیتر چهارسیلندر عرضه می‌شود که توان خروجی ۳۰۰ اسب‌بخار را دارد.

درحالت هیجان‌انگیزتر خریدار می‌تواند نسخه چهارچرخ ‌محرک را مجهز به‌ پیشرانه تویین‌توربو ۵/۳ لیتر شش‌سیلندر وی‌شکل سفارش دهد که قدرت خروجی این مجموعه برابر با ۳۷۵ اسب‌بخار است. بنابراین پیشرانه‌های این خودرو تفاوت چندانی با G80 ندارد.

جنسیس GV80

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *