ادونچر XLP 800 ؛ جدیدترین غول برابوس

برابوس ادونچر XLP 800 - Brabus 800 Adventure XLP

برابوس به‌تازگی در جدیدترین پروژه تیونینگ خود سراغ مرسدس‌بنز G63 AMG رفته و با اعمال تغییرات گسترده، این شاسی‌بلند را به هیولایی رام نشدنی تبدیل کرده است.

به گزارش کارتور، برابوس طول ادونچر XLP 800 را افزایش داده و G63 را به وانتی غول پیکر تبدیل کرده، از همین رو نام این محصول را  ۸۰۰ Adventure XLP گذاشته است.
همچنین برابوس با اعمال تغییرات فنی روی پیشرانه ۴ لیتری V8 این خودرو، توانست قدرت خروجی آن را به ۷۸۹اسب‌بخار و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتون‌متری افزایش دهد.

برابوس ادونچر XLP 800 - Brabus 800 Adventure XLP

برابوس تخمین می‌زند ۸۰۰ ادونچر XLP شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۴٫۸ ثانیه‌ای داشته باشد که برای چنین خودرو بزرگی کاملا قابل تحسین است. برای بهبود توانایی‌های خارج‌جاده‌ای، برابوس اقدام به نصب محورهایی از نوع پورتال اکسل روی این خودرو کرده است.

در محورهای پورتال اکسل مرکز چرخ با اکسل هم راستا نیست و اکسل در ارتفاعی بالاتر قرار دارد. این قابلیت باعث می‌شود احتمال گیر کردن کف خودرو به زمین بسیار پایین بیاید.

برابوس ادونچر XLP 800 - Brabus 800 Adventure XLP

برای دیدن خودرو در آفرود نیز برابوس در بخش عقبی یک کوادکوپتر از نوع Windcopter قرار داده است.

این خودرو از یک سیستم تعلیق اختصاصی استفاده می‌کند که ارتفاع کف این خودرو از زمین را به ۴۹ سانتی‌متر افزایش داده است. درون کابین این جی کلاس استفاده گسترده از رنگ مشکی مشاهده می‌شود. برابوس این رنگ مشکی را Burned Oak می‌نامد. در مرکز صندلی‌ها و روی درها نیز دوخت خاصی به شکل الماس به‌کار رفته و روکش سقف خودرو نیز از آلکانتراست.

اخبار خودرو

مطالب داغ

ویدئوها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *